İdealist Danışmanlık Kimin, Ortaklık Yapısı Nasıl?

İdealist Danışmanlık Kimin, Ortaklık Yapısı Nasıl?

12 Aralık 2019 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

İdealist Danışmanlık Borsa İstanbul’da işlem göre ilk ve tek danışmanlık şirketi olarak dikkat çekmektedir. Bu özelliği ile kamuoyunun dikkatini çeken İdealist Danışmanlık geniş bir yelpazede danışmanlık hizmeti vermektedir. Borsada “Hukuk ve Muhasebe Faaliyetleri” alanında işlem gören IDEAS kodlu hisse İdealist Danışmanlık hisselerini ifade etmektedir. Haberimiz detayında İdealist Danışmanlık kimin ve İdealist Danışmanlık ortaklık yapısı nasıl soruları başta olmak üzere İdealist Danışmanlık hakkında pek çok soruya detaylı cevap verilecektir.

İdealist Danışmanlık Kimin? İdealist Danışmanlık Ortaklık Yapısı!

İdealist Danışmanlık şahıs firması değildir. İdealist Danışmanlık bir anonim şirkettir. İdealist Danışmanlık borsaya kote konumdadır. İdealist Danışmanlık ortaklık yapısı aşağıdaki gibidir.

 • Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. – yüzde 38,9
 • Seyitler Kimya San. A.Ş. – yüzde 16,96
 • Hedef Portföy Kuzey Serbest Fon – yüzde 15,87
 • Namık Kemal Gökalp – yüzde 10
 • Halka Arz – yüzde 18,27

Borsa şirketler listesi, BIST şirketler listesi için buraya göz atabilirsiniz.

İdealist Danışmanlık Ne İş Yapar? İdeas Danışmanlık Ne İş Yapar?

İdealist Danışmanlık 1992 yılında kurulmuş 30 yıla yakındır sektörde hizmet veren köklü bir firmadır. Danışmanlık hizmeti veren firma; “ihtiyaçlara yüksek performans modelleri ile çözümler” üretmektedir. İdealist Danışmanlık odaklandığı sektörleri şu şekilde deklare etmiştir.

 • Finans
 • İlaç
 • Hızlı Tüketim Ürünleri
 • Telekomünikasyon
 • Holding ve Diğer

İdealist Danışmanlık Haberleri Nereden Takip Edilmeli?

İdealist Danışmanlık haberleri sektörle ilgili kişiler ve bilhassa borsa ile içli dışlı kişiler için önem arz etmektedir. İdealist Danışmanlık KAP açıklamaları ve İdealist Danışmanlık resmi internet sitesinden yayımlanan Genel Kurul raporları ile Faaliyet Raporları bu noktada en güvenilir haber kaynaklarıdır. Bu sayede ideas hisse noktasında da fikir sahibi olunabilecektir.

İdealist Danışmanlık Hisse Grafiği! İdeas Hisse Grafik!

İdealist Danışmanlık hisse senedi ideas Kap açıklamaları hisse senedinin grafiğini doğrudan etkileyen faktörler arasında yer alır. İdeas hisse son yıllarda dalgalı bir grafik izliyor. 2014 yılı sonunda 1,9 lira seviyelerinden işlem gören IDEAS hisse 2018 yılı başlarına kadar peyder pey yükselerek 5 lira seviyesini gördü. Esas çıkışını ise 2018 yılı ortasında yaparak 16,5 lira noktasının üzerine çıktı. Burada tutunamayan IDEAS zaman içerisinde inişli çıkışlı bir grafik ile yoluna devam etti. Hali hazırda IDEAS hisse 3,36 lira seviyesinden işlem görmektedir. Borsa seansları ve borsa süreçleri; borsa açılış seansı ve borsa kapanış seansı hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İdealist Danışmanlık İletişim Kanalları!

İdealist Danışmanlık resmi internet sitesinde iletişim sekmesi altından şirket ile iletişime geçilebilmektedir. Ayrıca İdealist Danışmanlık iletişim kanalları aşağıdaki gibidir.

 • İdealist Danışmanlık Adresi: Burhaniye Mah. Doğu Karadeniz Cad. Selvilievler Sitesi No:26-5 PK:34676 Üsküdar / İSTANBUL
 • İdealist Danışmanlık Tel: +90 216 557 57 90
 • İdealist Danışmanlık Mail: [email protected]

İdealist Danışmanlık İş İlanları! İdealist Danışmanlık İş Başvurusu

İdealist Danışmanlık iş ilanları belirli aralıklarla kamuoyu ile şirket tarafından paylaşılmaktadır. Bununla birlikte İdealist Danışmanlık iş başvurusu yapmak isteyen kişiler şirketin iş ilanı yayımlamasını beklemeden şirket ile iletişime geçebilirler. Şirket gerekli değerlendirmenin akabinde başvurucuya olumlu yahut olumsuz dönüş yapabilecektir.