Qnb Finansbank Aidatsız Kredi Kartı Fix Card Nedir?

Qnb Finansbank Aidatsız Kredi Kartı Fix Card Nedir?

8 Mayıs 2020 2 Yazar: Emine Zaman

Kredi kartları artık hemen herkesin cebinde ama yine hemen herkes kredi kartı aidatlarından dert yanıyor. Nakit paramız olmadığında imdadımıza yetişen kredi kartları, taksit avantajıyla da iştah kabartıyor. Lakin kredi kartı konusunda herkesin yakındığı bir nokta var ki, o da aidat. Herkes aidatsız kredi kartı arıyor. Pek çok banka aidatsız kart imkanı veriyor. Fakat bu yazımızda size Qnb Finansbank aidatsız kredi kartı hakkında bilgi vereceğiz.

Qnb Finansbank aidatsız kredi kartı Fix Card ile müşterilerine büyük kolaylık sağlıyor. Fix Card sahibi iseniz aidat ödeme zorunluluğunuz yoktur. Bunun yanı sıra aidatsız kart Fix Card, hem kredi kartı hem banka kartı özelliği göstermektedir. İki kartı bir araya getiren Qnb Finansbank bu alanda müşterilerine pratik bir kart sunuyor. Banka ve kredi kartı özelliklerine sahip olan Fix Card’ı, alışveriş esnasın ihtiyacınıza göre banka kartı ya da kredi kartı seçeneklerinden birini tercih ederek kullanabilirsiniz.

Qnb Finansbank Aidatsız Kredi Kartı Fix Card!

Fix Card hali hazırda 2 bin 500’ü aşkın alışveriş merkezinde ve Qnb Finansbank posu bulunan bin 500’ü aşkın markada kullanılabilmektedir. Aidatsız kredi kartı Fix Card ile temassız alışveriş yapabilirsiniz. 250 TL ve altı alışverişlerinizde şifre girmenize gerek kalmadan alışveriş etmenin rahatlığını yaşayın. Bunun için kartınızı okuyucuya yaklaştırmanız yeterli. Qnb Finansbank aidatsız kredi kartı Fix Card ile ekstra para ödemeye son!

Finansbank Fix Card Limiti Ne Kadar?

Kredi kartlarına getirilen düzenleme kapsamında her bir kişinin kredi ve kredi kartı limiti farklılık göstermektedir. Bu limit kişini aylık sabit gelir tutarına, hali hazırda kullanmış olduğu krediye ve kullanmakta olduğu kredi kartları limitine göre değişkenlik arz etmektedir. Bu nedenle Fix Card limiti de kişi özelinde farklılık göstermektedir. Fix Card başvurusu esnasında talep edilen limit miktarı belirtilebilir. Bu aşamadan sonra bankanın vereceği limit kararı belirleyici olacaktır.

Finansbank Fix Card Başvuru Nasıl Yapılır?

Fix Card’ın sayısız avantajından aidat ödemeden faydalanabilirsiniz. Fix Card sahibi olup fırsatlardan yararlanmak isterseniz Qnb Finansbank şubelerine uğrayabilirsiniz. Ayrıca kart hakkında daha detaylı bilgi almak için de QNB Finansbank şubeleri ile görüşmek yahut QNB Finansbank müşteri hizmetlerini aramak akıllıca bir yol olacaktır. Fix Card müşteri hizmetleri için 0850 222 0 900 numaralı hat aranarak müşteri temsilcisinden bilgi alınabilir. Aidatsız kredi kartı hizmeti veren diğer bankalar hakkında bilgi almak istiyorsanız buraya göz atabilirsiniz.