İşte Aidatsız Kredi Kartları ve Kredi Kartı Aidatı Almayan Bankalar

İşte Aidatsız Kredi Kartları ve Kredi Kartı Aidatı Almayan Bankalar

27 Ekim 2017 7 Yazar: Emine Zaman

Kredi kartları gündelik hayatın olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Her gün milyonlarca kişi kredi kartlarından alışveriş yaparken, bu kredi kartlarına bir de yıllık aidat ödemek durumunda kalıyorlar. Bankaların kredi kartlarından aidat kesmesi müşterileri memnun etmiyor. Bizde sizin için kredi kartı aidatı almayan bankalar ve bu bankaların aidatsız kredi kartı ürünleri hakkında detaylı bir inceleme yazısı hazırladık.

Öncelikle şunu belirtmekte yarar var. Ülkemizde faaliyet gösteren hemen her banka kredi kartlarından yıllık bir ücret talep etmektedir. Bununla birlikte yine hemen her bankanın aidatsız kredi kartı ürünü de bulunmaktadır. Kredi kartı aidatı almayan bankalar, söz konusu ürünleri için müşterilerine çeşitli koşullar sunmakta ve bu koşulları yerine getiren müşterilerine aidatsız kredi kartı hizmeti sunmaktadır.

İşte Aidatsız Kredi Kartları ve Kredi Kartı Aidatı Almayan Bankalar

  • İş Bankası aidatsız kredi kartı sunan bir diğer banka olarak göze çarpıyor. İş Bankası maximum aidatsız kredi kartı ile yıllık aidat ücreti ödemeden kredi kartı sahibi olabilirsiniz.
  • Garanti Bankası Flexi kart uyarınca müşterilerinden kredi kartı talep etmemektedir. Üstelik Garanti Bankası aidatsız kredi kartı hizmeti dahilinde müşterilerine sunduğu Flexi kart da ek kart özelliği de bulunmaktadır.
  • Yapı Kredi Bankası’nın bir hizmeti olan World Eko Kart’ta da yıllık aidat ücreti bulunmamaktadır. Yapı Kredi Bankası aidatsız kredi kartı World Eko Kart’ta 50 liraya kadar temassız ödeme özelliği de vardır.
  • HalkCard ile Halk Bankası aidatsız kredi kartı sunan bankalar arasında yer almaktadır.
  • Tercih Kart ürünü ile Vakıfbank aidatsız kredi kartı yarışında yerini iddialı şekilde almıştır.
  • Denizbank aidatsız kredi kartı hizmeti veren bir diğer finans kuruluşudur. Denizbank’ın aidatsız kredi kartı ürünü ise Net Kart.
  • Katarlılara satışının ardından QNB Finansbank olarak isim değişikliğine giden kuruluş Fix Card ürününden kart ücreti almamaktadır. QNB Finansbank aidatsız kredi kartı Fix Card 250 bin alış veriş noktasında kullanılabilmektedir.
  • HSBC aidatsız kredi kartı ürünü olarak müşterilerine Concept Card sunmaktadır.
  • Adı gibi serbest bir kart var sırada; Free Kart Akbank aidatsız kredi kartı ürünleri arasında yer alıyor.
  • Odeabank aidatsız kredi kartı ürünü ise Bank O’ Card! Kredi kartı başvuru süreci hakkında bilgi edinmek için buradan ilgili içeriğe göz atabilir ve kredi kartı başvuru sürecinde nelere dikkat etmeniz gerektiği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.