İş Bankası Altın Günleri 2021 İş Bankası Altın Buluşması

İş Bankası Altın Günleri 2021 İş Bankası Altın Buluşması

3 Ocak 2021 0 Yazar: Şerife Uslu

İş Bankası pek çok yatırım kanalı sunarak müşterilerinin en doğru ve güvenilir yatırım yapmasına olanak sağlamaktadır. Birikimlerini değerlendirmek ve/ veya birikimlerini güvende tutmak isteyen müşteri İş Bankası’nın sunduğu vadeli ve vadesiz mevduat hesapları, döviz hesapları, altın hesapları vb. gibi ürünlerinden dilediklerini seçerek yatırım yapabilmektedir. İş Bankası güvenilir yatırım aracı olan altın konusunda pek çok hizmet sunmaktadır. İşbank vadeli altın hesabı, İşbank vadesiz altın hesabı açtırabileceğiniz gibi İş Bankası altın günleri 2021 dahilinde de altınlarınızı güvende tutabilirsiniz. İşbank altın günleri 2021 hakkında detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

İş Bankası Altın Buluşmaları Özellikleri!

Altına yatırım yaparak birikimlerini değerlendirmek isteyen müşteriler, İş Bankası altın günlerinden faydalanabilirler. İşbank’ın altın buluşması ya da altın günleri olarak adlandırdığı bu günlerde ziynet eşyalarınızı ve altınlarınızı İş Bankası ilgili şubesine götürerek değerlendirebilirsiniz. İşbank altın buluşmaları belirlenen günlerde ve belirlenen şubelerde yapılmaktadır. Söz konusu şubeler aylık olarak İş Bankası resmi internet sitesinde yayınlanmaktadır. Belirlenen bu altın günlerinde İş Bankası’nda bulunan İstanbul Altın Rafinerisi eksperleri tarafından getirilen altınlar incelenmekte ve değerleri belirtilmektedir.

Altın günleri uygulaması İş Bankası ile İstanbul Altın Rafinerisi arasında imzalanan protokol çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Bundan dolayı bankaya getirilen altınlar İstanbul Altın Rafinerisi eksperleri tarafından incelenmektedir. İş Bankası haberleri ve İş Bankası bilgileri için buraya göz atabilirsiniz.

İşbank altın buluşmaları dahilinde 995/ 1000 derece saflıktaki altınların gram karşılığı belirlenerek İş Bankası vadesiz altın hesabına yatırılmaktadır. Yani getirdiğiniz altınların toplam gramajı belirlenerek altın hesabınıza yatacak; getirdiğiniz altınlar ise bankada güvenle saklanacaktır. Bunun yanı sıra isteyen İşbank vadeli altın hesabı açtırarak gram altınlarını orada tutabilmekte ve ekstra faiz kazancı sağlayabilmektedir.

İş Bankası Altın Günleri 2021 Ne Zaman? Bankaların Altın Günleri Ne Zaman!

Bankalar kendi işleyişlerine göre altın buluşma günlerini belirlemektedirler. Zira İş Bankası altın buluşması günleri de İş Bankası tarafından belirlenmektedir. Örneğin her hafta çarşamba günü İşbank altın günleri belirlenen şubelerde gerçekleştirilmektedir. İlgili şubeler İşbank resmi internet sitesinde açıklanmaktadır. İş Bankası haberleri ve İş Bankası bilgileri için buraya göz atabilirsiniz.