ING Bank Sonbahar Kredisi Veriyor!

ING Bank Sonbahar Kredisi Veriyor!

21 Kasım 2019 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam eden ING Bank sonbahar kredisi veriyor. Son bahar kredisi kapsamında uygun faiz oranı ve avantajlı koşullarla finansman sağlayan banka kış yaklaşırken artan ihtiyaçlara acil çözüm niteliğinde. Müşterilerinin bütçelerini zorlamadan ihtiyaçlarını karşılamaları için ilgili finansman ürününü tasarlayan ING Bank, uzun vade süresi ile de kredi geri ödemelerinin kolaylıkla yapılmasını sağlıyor.

ING Bank Sonbahar Kredisi Kapsamında Azami Vade 60 Ay!

ING Bank geçtiğimiz günlerde konut kredisi faizini düşürerek konut sahibi olmayı isteyen müşterilerine kolaylık sağlamıştı. Yüzde 0,98 faiz oranı ile konut kredisi imkanı sunan banka piyasa koşullarında en düşük faiz oranı ile konut kredisi sağlayan banka konumunda. Ülke ekonomisine katkı sağlamak için çalışan banka tüketiciye uygun maliyetli ihtiyaç kredisi de sunuyor. ING Bank son bahar kredisi kampanyası kapsamında yüzde 1,17 faizle ihtiyaç kredisi sunuyor. 99 TL’den başlayan ödeme fırsatları bulunan kredi kapsamında ING bank 24 ay ile 60 ay arasında vade olanağı sağlamakta.

ING Bank’ın söz konusu ihtiyaç kredisi dahilinde belirlediği azami limit 14 bin Türk Lirası. 14 bin TL’ye kadar olan finansman gereksinimi yüzde 1,17’lik faiz oranı ile ING Bank ihtiyaç kredisi kapsamında sağlanabilmektedir. Banka ilgili kredi ürünü uyarınca 99 TL dosya masrafı talep etmektedir. Bunun yanı sıra istihbarat ücreti ise 20 TL olarak belirlenmiştir. Bankanın sunduğu kredi fırsatı hem tüketicinin uygun maliyetle nakit ihtiyacını karşılaması hem de piyasayı canlandırması beklenmektedir.

ING Son Bahar Kredisi 7.000 TL Örnek Hesaplama!

Bahse konu kredi kampanyasından faydalanarak 60 ay vade ile 7 bin TL finansman sağlayan bir tüketici aylık yüzde 1,17 faiz oranından faydalanacaktır. Müşteri 60 aylık vadede kredi ödemelerini ilk 1 yıl 99 TL taksitle, sonraki her yıl yaklaşık yüzde 33 oranda artan taksitlerle tamamlayacaktır. İlgili kredi kullanımı neticesinde kredi aylık maliyeti yüzde 1,51, kredinin yıllık maliyeti ise yüzde 18,9 olacaktır.

ING Bank’tan yüzde 0,98 faiz oranı ile konut kredisi haberi hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.