Kahve Dünyası Dubai’de Şube Açtı!

Kahve Dünyası Dubai’de Şube Açtı!

15 Ekim 2019 0 Yazar: Suat Bulut

Türkiye’nin önde gelen kahve ve çikolata zinciri Kahve Dünyası Dubai’de şube açtı. Kahve Dünyası’nın Dubai’de açtığı şube, markanın yurt dışındaki 15. şubesi oldu. Kahve Dünyası Avrupa’dan Körfez Ülkeleri’ne kadar geniş bir coğrafyada hizmet vermektedir. Kalitesi ile adını dünyaya duyurmaya devam eden marka, Dubai’deki şubesinin ardından Uzak Doğu, Amerika ve Avrupa’da yatırımlarına devam edecek.

Kahve Dünyası Dubai’de Şube Açtı!

Türkiye’nin en tercih edilen kahve ve çikolata markalarından olan Kahve Dünyası, yurt dışında adını duyurmaya devam ediyor. Sınırlar ötesinde geniş bir alana yayılmış şubeleri ile Kahve Dünyası, kaliteli hizmet anlayışını dünyanın her yerine ulaştırmayı hedefliyor. Kahve Dünyası’nın ülkemiz sınırları dışında Avrupa’dan Körfez Ülkeleri’ne kadar pek çok bölgede mağazası bulunuyor. Yurt dışında son şubesini de Dubai’de açan Kahve Dünyası’nın mağazası Ibn Battuta AVM’de bulunuyor.

Konu ile alakalı açıklamalarda bulunan Kahve Dünyası Genel Müdürü Kaan Altınkılıç, önümüzdeki yıl Amerika, Avrupa ve Uzak Doğu ülkelerinde yatırım yapabilmek için fizibilite çalışmaları yaptıklarını dile getirdi. Altınkılıç Turquality desteği ile söz konusu çalışmaları gerçekleştirdiklerini söyledi.  Yurt dışındaki ilk mağazayı 2011 yılında Londra’da açtıklarını belirten Altınkılıç, Türk ikram kültürünü, Türk kahvesini dünyaya tanıtmayı amaçladıklarını dile getirdi. Yurt dışında hizmet veren mağazalarından bazılarını master franchise olarak açtıklarını söyleyen Kaan Altınkılıç, Dubai’de açılan mağazanın da master franchise yöntemi ile hizmete açıldığını dile getirdi. Dubai’deki mağazaya hemen hemen bütün ürünlerin İstanbul’dan gittiğini söyleyen genel müdür, buradaki kaliteyi tamamıyla oradaki müşterilerimizle buluşturuyoruz dedi.

Kahve Dünyası Genel Müdürü Kaan Altınkılıç, fizibilite çalışmaları yapılan ülkeler arasında Belçika, Almanya,Çin, Amerika, Hollanda, Japonya’nın yer aldığını belirterek, hedeflerinin yurt dışında 1000 mağaza açmak olduğunu dile getirdi. Franchising hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.