Künye

Finanstaksi.com

İletişim E- mail: [email protected]

Editörler / Editors

Nilgün CİĞERCİ

[email protected]

Şerife USLU

[email protected]

Gece Editörü / Night Shift Editor

Suat BULUT

[email protected]

Reklam /  Advertise

Ceylin NAZAR

[email protected]

İletişim / Contact

[email protected]

FinansTaksi Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2017-2021 finanstaksi.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları finanstaksi.com’a aittir. finanstaksi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa ile telif hakları kapsamında korunmaktadır. Bunlar finanstaksi.com’un yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanım yapılamaz. www.finanstaksi.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayımlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. finanstaksi.com bu konuda hiç bir bildirim yapmadan, herhangi bir zamanda değişikliğe gidebilir. finanstaksi.com bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

finanstaksi.com’da yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.

Prıvacy Polıcy

© Copyrigth 2017-2021 finanstaksi.com all rights reserved. We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the finanstaksi.com . However, sometimes the finanstaksi.com uses third parties to process your information.  finanstaksi.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the finanstaksi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the finanstaksi.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the finanstaksi.com and its services. When you use bankaciyim.net  online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the finanstaksi.com cookies section of our full Privacy Policy.