YEOTK: YEO Teknoloji 2,4 Milyon Euro’luk İş Aldı

YEOTK: YEO Teknoloji 2,4 Milyon Euro’luk İş Aldı

24 Haziran 2022 0 Yazar: Şerife Uslu

YEOTK: YEO Teknoloji 2,4 milyon Euro’luk iş aldı… YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri Anonim Şirketi tarafından Kamuyu aydınlatma Platformu KAP’a yapılan açıklamada; şirket ile yabancı bir müşterisi arasında 2.398.000 Euro sözleşme bedelli anlaşma imzalandığı belirtildi. Söz konusu anlaşmanın, “sulama projesi kapsamında bulunan pompa istasyonunun elektrik, otomasyon ve mekanik işlerinin anahtar teslim yapılması için imzalandığı ve sözleşme kapsamında; tüm dizayn, tasarım, tedarik, montaj ve devreye alma hizmetlerinin” YEO Teknoloji tarafından yapılacağı deklare edildi. Haberimiz devamında firmadan yapılan açıklama detaylı şekilde yer almaktadır, incelenebilir. Ayrıca diğer hisse haberleri için de buraya göz atılabilir.

YEOTK: YEO Teknoloji 2,4 Milyon Euro’luk İş Aldı

YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri Anonim Şirketi’nden konu hakkında yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

” Şirketimiz ile yurtdışındaki bir müşterisi arasında, sulama projesi kapsamında bulunan pompa istasyonunun elektrik, otomasyon ve mekanik işlerinin anahtar teslim yapılması için sözleşme imzalanmıştır. Tüm dizayn, tasarım, tedarik, montaj ve devreye alma hizmetleri tarafımızdan yapılacaktır. Sözleşme bedeli 2.398.000 Euro’dur. ”

Yeni İş İlişkisine Başlanan/Başlanacak Kişinin Niteliği
Müşteri (Customer)
Müşterinin/Tedarikçinin Adı Soyadı/Ticaret Unvanı
Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Gelir Tablosundaki Net Satışlar/Satılan Mal Maliyeti İçindeki Payı
Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Bilançosundaki Ticari Alacaklar/Borçlar İçindeki Payı
İş İlişkisinin Başlamasının Öngörüldüğü Tarih
23/06/2022
Varsa Sözleşmenin Önemli Koşulları
Yeni İş İlişkisinin Ortaklık Faaliyetlerine Etkisi
Şirketin ciro ve karlılığını olumlu etkileyeceği beklenmektedir.