Vakıfbank Öğrenci Kredi Kartı Like Card Başvuru ve Limit

Vakıfbank Öğrenci Kredi Kartı Like Card Başvuru ve Limit

19 Mart 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Vakıfbank müşterilerine sunduğu onlarca ürünün yanı sıra geniş yelpazeli kredi kartı ürünleri ile de müşterilerine keyifli alışveriş, ekstra puan, nakit çekim fırsatları sağlamaktadır. Bu kredi kartı çeşitleri arasıda gençlerin pek sevdiği Vakıfbank öğrenci kredi kartı Like Card bulunuyor. Vakıfbank Öğrenci Kredi Kartı Like Card Başvuru ve Limit başlıklı haberimizde detayları inceleyelim…

Üniversite öğrencisi iseniz alışverişlerinizi Vakıfbank üniversite öğrencilerine kredi kartı Like Card ile yaparak size özel avantajlardan faydalanabilirsiniz. Vakıfbank öğrenci kredi kartı Like Card özelliklerini ayrıntılı bir şekilde haberin devamında bulabilirsiniz.

Vakıfbank Like Kart Özellikleri! Vakıfbank Öğrenci Kredi Kartı Like Card Başvuru ve Limit

Like Card kredi kartı üniversite öğrencilerine özel tasarlanmış bir üründür. Vakıfbank öğrenci kredi kartı Like Card kapsamında doğaya katkıda bulunmak, ağaçların yok olmasını önlemek adına ekstresini fiziki olarak talep etmeyen müşterilerden, Like Card aidatı tahsil edilmemektedir. Ekstreni e-posta yolu ile alarak hem doğaya katkıda bulunabilir, hem de kart ücreti ödemezsiniz.

 • Like Card dahilinde fiziki olarak ekstre talep edildiği durumda da kart ücreti 12 TL’dir.
 • Vakıf Bankası üniversite öğrencilerine kredi kartı Like Card ile World üye iş yerlerinden yapılan alışverişlerde Worldpuan kazanılmaktadır. Kazanılan bu Worldpuanı yine World üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde kullanabilirsiniz.
 • Vakıf Bankası öğrenci kredi kartı Like Kart kapsamında Worldpuan kazanmanın yanı sıra bir de Likepuan kazanılmaktadır.
 • Like Kart ile yapılan her 1 TL’lik alışverişe 1 Likepuan kazanılır. Kazanılan Likepuanlar gerçekleştirilen kampanyalarda çekiliş hakkı olarak kullanılmaktadır. 1 Likepuan bir çekiliş hakkı demektir.
 • Öğrenci kredi kartı Like Card kapsamında kazanılan Worldpuanlar istenirse Likepuana dönüştürülebilmektedir.

Vakıfbank öğrenciye kredi kartı Like Kart ile nakit çekim yapabilirsiniz. Acil nakit ihtiyacınızı Like Card ile çözebilirsiniz. Like Card ile nakit çekim ücreti, çekilen miktarın % 5,33’ü + 9 TL, yurt dışındaki nakit çekimlerde ise çekilen tutarın % 5,33’ü + 4,52 USD’dir. Vakıfbank Like Kart dahilinde uygulanan faiz oranları ise şu şekildedir:

 • Alışveriş faiz oranı: %1,84
 • Nakit çekim faiz oranı: %1,84
 • Gecikme faiz oranı: %2,34

Like Card temassız özelliğe sahip bir kredi kartıdır. 50 TL ve altındaki miktarlarda yapılan alışverişlerde temassız özellik ile şifre girmeye gerek kalmadan ödeme yapabilirsiniz. Vakıfbank kredi kartı Like Card ile 12 ay boyunca her ay harcama yapma sözüne ekstrede 150 TL’ye varan indirim şansı bulunmaktadır.

Vakıf Bankası öğrenci kredi kartı Like Card ile taksitli alışveriş yapılabilmekte, alışveriş yapılan iş yerinde taksit olanağı yok ise, alışveriş gerçekleştikten sonra da Vakıfbank telefon bankacılığını arayarak harcamanızı taksitlendirebilirsiniz.

 • Vakıfbank öğrenci kredi kartı kapsamında pek çok kampanya bulunmaktadır. Kampanya kaydı oluşturarak Like Card ile sinema bileti alımlarına % 50 indirim yapılmaktadır. Kampanya dahilinde maksimum 15 TL’lik indirim kazanılabilmektedir.
 • Like Card kampanyalarından bir diğeri minimum 100 TL’lik yapılan sanal alışverişlerde 10 TL değerinde Worldpuan kazanılabilmektedir.
 • Like Card başarılıyım diyen ve belgeleyen öğrencilere hediye Likepuan vermektedir. Not ortalaması 3,51 ile 3,99 arasında olanlara 2 bin Likepuan, 4,00 olan öğrenciye ise 4 bin Likepuan hediye edilmektedir.
 • Vakıf Bankası öğrenci kredi kartı başvurusu yapmak için Vakıfbank internet sitesinden yahut Vakıfbank şubelerinden başvuru yapabilirsiniz. Like Kart Limiti 750 liradan başlayarak öğrencinin gelir durumuna göre artırılabilmektedir.

Diğer öğrenciye kredi kartı veren bankalara buradan göz atabilirsiniz.