RTALB: DMO’dan RTA’ya 1,8 Milyonluk Sipariş

RTALB: DMO’dan RTA’ya 1,8 Milyonluk Sipariş

17 Nisan 2021 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

RTALB: DMO’dan RTA’ya 1,8 milyonluk sipariş… RTA Laboratuvarları Biyolojik Ürünler İlaç ve Makine Sanayi Ticaret Anonim Şirketi ile Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü arasında SARS-Cov-2 (2019-nCov) RT-q PCR tanı kitinin temini hususunda daha önce yapılan Sağlık Market Tıbbı Malzeme Çerçeve Anlaşması kapsamında dün (16 Nisan 2021 Cuma); DMO’dan RTA’ya 1,8 milyon adet ürün siparişi geçildiği açıklandı. Haberimiz devamında firmadan yapılan açıklama detaylı şekilde yer almaktadır, incelenebilir. Ayrıca RTA 2021 yılında temettü dağıtmayacak, karı yatırıma ayıracak haberi için de buraya göz atılabilir.

RTALB: DMO’dan RTA’ya 1,8 Milyonluk Sipariş

RTA Laboratuvarları Biyolojik Ürünler İlaç ve Makine Sanayi Ticaret Anonim Şirketi’nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“ Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü tarafından SARS-Cov-2 (2019-nCov) RT-q PCR tanı kitinin temini hususunda akdedilen Sağlık Market Tıbbı Malzeme Çerçeve Anlaşması Kapsamında, bugün (16.04.2021) firmamıza 1.800.000 adet ürün siparişi verilmiştir.

Değerli paydaşlarımız ve kamuoyuna saygıyla duyurulur. ”

Özel Durum Açıklaması (Genel)
Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği
Açıklamalar

RTA Laboratuvarları Biyolojik Ürünler İlaç ve Makine Sanayi Ticaret Anonim Şirketi ile Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü arasında SARS-Cov-2 (2019-nCov) RT-q PCR tanı kitinin temini hususunda daha önce yapılan Sağlık Market Tıbbı Malzeme Çerçeve Anlaşması kapsamında dün (16 Nisan 2021 Cuma) yapılan açıklama ile ilgili haber kaynağı: https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/928815