QNB Finansbank Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

16 Kasım 2017 3 Yazar: Emine Zaman

Acil nakte ihtiyacım var, kredimi kullanayım ama hemen ödemeye başlamayayım, ertelemeli ödeyeyim diyorsanız QNB Finansbank ertelemeli ihtiyaç kredisi tam size göre. Uygun faiz oranları ile kredinizi şimdi kullanın, 3 ay sonra ödemeye başlayın.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi dahilinde kullanılan kredi geri ödemeleri için 48 aya kadar olan vade seçenekleri sunmaktadır. Kredi kullanımında 3 ay öteleme seçeneğini kullanmış olsanız dahi toplam vade maksimum 48 ay olmaktadır. QNB Finansbank tüketici kredisi kapsamında kredi geri ödemelerini 3 ay öteleyebileceğiniz gibi, standart kredi geri ödemesi gibi 1 ay sonra da başlayabilirsiniz.

QNB Finansbank ertelemeli ihtiyaç kredisi kapsamında müşteri özelinde farklılık gösteren faiz oranları uygulamaktadır. Müşteriye uygulanacak olan faiz oranı, müşterinin kredi notuna göre belirlenmektedir. Bu kapsamda uygulanan faiz oranları aylık yüzde 1,29, 1,34, 1,51, 1,62, 1,72, 1,76 şeklinde belirlenmiştir. QNB Finansbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi uyarınca uygulanan faiz oranları ertelemeli ve ertelemesiz ödemelerde farklılık göstermemektedir. Banka, 3 ay ertelemeli tüketici kredisi dahilinde kredi tahsis bedeli talep etmektedir.

Kredi tahsis bedeli (dosya masrafı), talep edilen meblağın binde 5’i kadardır. Bunun yanı sıra kredi tahsis koşulu olarak banka hayat sigortası talep etmektedir. Hayat sigortası poliçe bedeli müşterinin yaşına, cinsiyetine bağlı olarak farklılık göstermektedir.

QNB Finansbank Ertelemeli İhtiyaç Kredisi 10.000 TL Hesaplama

Çekilen kredi tutarı: 10.000 TL

Uygulanan faiz oranı: % 1,29

Kredi tahsis bedeli: 52,5 TL (BSMV dahil)

Vade süresi: 48 ay

Taksit tutarı: 297 TL

3 ay ertelemeli Seçenek Örnek Hesaplama:

Çekilen kredi tutarı: 10.000 TL

Uygulanan faiz oranı: % 1,29

Kredi tahsis bedeli: 52,5 TL (BSMV dahil)

Vade süresi:45 ay

Taksit tutarı: 320 TL

QNB Finansbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurusunu banka şubelerinden yapabileceğiniz gibi, QNB Finansbank internet ve cep şubesinden yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra TC kimlik numaranızı yazıp 5030’a SMS göndererek de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Diğer ihtiyaç kredisi seçenekleri için burayı ziyaret edebilirsiniz.