Cazip Konut Kredisi Arayanlara QNB Finansbank Konut Kredisi Hazır!

Cazip Konut Kredisi Arayanlara QNB Finansbank Konut Kredisi Hazır!

17 Kasım 2017 2 Yazar: Emine Zaman

Ev almak için paranızın birikmesini beklemeyin, QNB Finansbank konut kredisi ile hem evinizde oturun, hem de rahat rahat uzun vadede kredinizi ödeyin. Cazip konut kredisi arayanlara QNB Finansbank konut kredisi geri ödemelerinde 180 aya varan vade imkanı sunuyor.

Ev fiyatların tavan yaptığı son dönemlerde konut sahibi olmak bir hayli zorlaştı. Konut sahibi olmak isteyen artık para biriktirmem yerine kredi çekmekte. Siz de konut kredisi ile ev sahibi olmak istiyorsanız QNB Finansbank’a uğrayabilirsiniz. QNB Finansbank ev kredisi dahilinde müşterilerine aylık yüzde 1,11 faiz oranı ile finansman sunmaktadır.

Kredi kapsamında azami vade süresi 180 ay olarak belirlenmiştir. QNB Finansbank TL cinsinden konut kredisi sağlamaktadır. Konut kredisi uyarınca çekebileceğiniz maksimum kredi tutarı satın alacağınız evin yüzde 80’i kadardır. Yani 100 bin TL’lik bir konut satın alacaksanız, azami 80 bin TL finansman sağlayabilirsiniz. QNB Finansbank ev finansmanı dahilinde söz konusu konutu ipotek ederek teminat altına almaktadır. Bankanın söz konusu finansman hizmeti sabit faiz oranlı kredi hizmetidir. Sabit faizli kredi dahilinde bir veya daha fazla taksitin erken ödenmesi durumunda banka, erken ödeme masrafı tahsil etmektedir.

QNB Finansbank Konut Kredisi Örnek Hesaplama

Çekilen tutar: 100.000 TL

Vade süresi: 60 ay

Faiz oranı: % 1,11

Taksit tutarı: 2.291,72

Geri ödenecek olan toplam tutar: 137.503,33 TL

QNB Finansbank ev kredisi kapsamında müşterinin hayat sigortası, konut sigortası ve deprem sigortası (DASK) yaptırmasını talep etmektedir. Ayrıca kredi tahsis bedeli, ipotek tesis ücreti ve ekspertiz ücreti de tahsil etmektedir. QNB Finansbank konut kredisi dahilinde likidite sağlamak için banka şubelerine uğrayabilir, diğer konut kredisi seçeneklerine göz atmak için burayı ziyaret edebilirsiniz.