Türkiye Finans TFX Target Uygulaması Çıktı!

Türkiye Finans TFX Target Uygulaması Çıktı!

15 Kasım 2017 4 Yazar: Emine Zaman

Türkiye Finans Katılım Bankası müşterilerine sunduğu hizmetleri hemen her gün artırmaya devam ediyor. Katılım Bankacılığı sektöründe yaptığı yeniliklerle adından sıkça söz ettiren Türkiye Finans Katılım Bankası şimdi de müşterilerinin piyasaları yakından izleyebileceği ve al-sat işlemlerini kolayca yapabileceği bir mobil uygulama geliştirdiğini duyurdu. Türkiye Finans TFX Target uygulaması sayesinde bankanın müşterileri piyasadaki gelişmeleri an be an takip edebilecek ve yatırımlarını kolayca izleme imkanına sahip olabilecekler.

Türkiye Finans TFX Target uygulaması kapsamında müşteriler hafta içi her gün 24 saat piyasaları anlık bazda takip etme olanağına kavuşabilecekler. Sadece yurtiçi piyasaları değil global çapta yaşanan bütün gelişmeleri bünyesinde barındıran söz konusu mobil uygulama bu sayede kullanıcılarına 24 saat boyuncu doğru ve güncel takip imkanı sağlamaktadır.

Türkiye Finans TFX Target Uygulaması Özellikleri!

  • Türkiye Finans TFX Target uygulamasında anlık güncel kurları her zaman ve her yerde telefondan takip edebilme olanağı vardır.
  • TFX target uygulamasında yalnızca altın, dolar, Euro değil, onlarca farklı döviz kuru akıllı telefon sayesinde yakından takip edilebilmektedir.
  • Türkiye Finans TFX Target uygulamasında anlık olarak al-sat işlemi mobil cihazlar vasıtası ile gerçekleştirilebilmektedir.
  • Türkiye Finans TFX Target uygulamasına emir verilerek takip edilen kurda istenilen seviye görüldüğün al işlemi ya da istenilen seviyeye ulaşıldığında sat işlemi yapılabilmektedir.
  • Türkiye Finans TFX Target uygulamasında müşteriler emirlerini ilgili yatırım aracının (dolar, altın Euro, petrol vb.) grafik üzerinden de verebilmekte, bu sayede gidişatı daha rahat görebilmektedir.

Türkiye Finans TFX Target Uygulaması Ücretli Mi?

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından geliştirilen ve gelişmiş ara yüzü ile kullanıcılarına büyük kolaylık sağlayan Türkiye Finans TFX Target uygulaması Türkiye Finans Katılım Bankası müşterilerine banka tarafından ücretsiz olarak sunulmaktadır. Uygulamaya sahip olmak isteyen müşteriler, Türkiye Finans Katılım Bankası resmi internet sitesi üzerinden indirme işlemlerini gerçekleştirebileceklerdir. Türkiye Finans TFX Target uygulamasına sahip olmak isteyen ve Türkiye Finans Katılım Bankası’nda hesabı bulunmayan vatandaşlar en yakın Türkiye Finans Katılım Bankası’ndan müşteri olabilmekte ve sonrasında uygulamayı telefonuna indirebilmektedir. Akbank Axess mobil uygulama ile ilgili içeriğimize de buradan göz atabilirsiniz.