Akbank Axess Mobil Uygulama İle Rakiplerinin Önüne Geçiyor!

Akbank Axess Mobil Uygulama İle Rakiplerinin Önüne Geçiyor!

10 Kasım 2017 5 Yazar: Emine Zaman

Bankacılık sektöründe gösterdiği başarılı faaliyetler ile global çapta hemen her yıl ödül alan Akbank, bankacılık anlayışını hemen her gün modernleştirmeye devam ediyor. Teknolojinin nimetlerinden faydalanmayı ve son teknolojiyi müşterilerinin hizmetine sunmayı amaçlayan Akbank şimdi de Axess Mobil uygulama çıkardı.

Axess Mobil uygulama, kişiye özel pek çok özellik barındırıyor. Müşterinin tercihlerine ve günlük moduna göre Axess Mobil özelleştirilebiliyor. Axess Mobil’in sunduğu avantajlar sadece banka özelinde sınırlı kalmıyor. Ayrıca Axess ile anlaşmalı binlerce markadan Axess Mobil uygulama müşterisine özel fırsatlar da sunuluyor.

Akbank Axess Mobil Uygulama Avantajları!

Akbank’ın Axess mobil uygulaması üzerinden kişi güncel modunu belirleyerek öneriler alabilmektedir. Ayrıca kullanım sıklığını ve tercihlerine belirleyen kişilere Axess mobil farklı fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatlar kişinin en beğendiği markalara yönelik olmaktadır. Bahse konu markaların kampanyalarından Axess mobil uygulama sayesinde ilk haberdar olan kişiler arasında bulunan müşteri, ayrıca bol bol chip para kazanma olanağı da yakalamaktadır. Müşterinin kazandığı chip paralar mobil uygulamasına yüklendiği için, kişi Axess mobil uygulaması sayesinde güncel chip paralarını takip edebilmektedir.

Axess Mobil uygulamanın konum uygulaması sayesinde semt bazlı avantajlar müşteriye sunulmaktadır. Ayrıca uygulama sayesinde bütün Axess kredi kartı borçları ödenebilmekte ve kartların internetten alışverişe açma kapama işlemi ile yurt dışı alış verişe açma kapama işlemleri yapılabilmektedir. Ayrıca Axess mobil uygulama ile Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) de ödenebilmektedir.

Axess Mobil’i Herkes Kullanabilir Mi?

Axess Mobil uygulamadan; Akbank bireysel kredi ve bank kartı kullanıcısı olmak kaydı ile İOS 9 ve üzeri ya da Android 4.4 ve üzeri işletim sistemli mobil telefon sahibi herkes yararlanabilmektedir.

Axess mobil uygulamaya sahip olabilmek mobil marketlerden indirme şeklinde olabileceği gibi; “AxessMobil” yazıp “4566”ye mesaj gönderip gelen linke tıklanarak da gerçekleşebilmektedir. Axess Mobil’i indirildikten sonra kampanyalara katılabilmek ve kişiye özel fırsatlardan yararlanmak için, Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası, Müşteri Numarası ya da kredi kartı numara bilgilerinden biri ile Akbank Direkt şifresi kullanılarak uygulamaya giriş yapılabilmektedir. Daha detaylı bilgi için Axess’in resmi sitesinden faydalanmak mümkündür. Akbank’ın bir diğer önemli hizmeti olan Akbank aidatsız kredi kartı Free Kart’a buradan göz atabilirsiniz.