Akbank Aidatsız Kredi Kartı Free Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank Aidatsız Kredi Kartı Free Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

8 Mayıs 2020 3 Yazar: Emine Zaman

Akbank aidatsız kredi kartı hangisi? Akbank müşterileri ya da Akbank müşterisi olmayı düşünen vatandaşlar tarafından merak edilen soruların başında geliyor. Akbank yıllık kart aidatı olmayan kredi kartı talep eden müşterilerine Free Kart ürününü sunuyor. Yıllık kredi kartı aidatı ödemek istemiyorsanız Free Kart tam size göre. Üstelik istediğiniz özellikleri kartınıza ekleyebilir, istemediklerinizi çıkarabilirsiniz. Akbank aidatsız kredi kartı Free Kart ile özgürce harcayıp, bol bol chip para kazanabilirsiniz.

Akbank Aidatsız Kredi Kartı Free Kart Özellikleri!

Free Kart ile kart aidatı ödemeden, yaptığınız alışverişlerden chip para kazanabilir, istediğiniz kampanyalara katılabilirsiniz. Kart Free’nin avantajlarından biri otomatik fatura ödeme talimatı verebilmenizdir. Otomatik ödeme talimatı ile faturaların takibinden kurtulabilirsiniz. Kira gibi ödemeleriniz için anlık ya da düzenli olarak EFT veya havale talimatı verebilmek de Free Kart’ın avantajlarındandır.

Akbank yıllık aidatı bulunmayan kredi kartı peşin alışverişlerinizin ödemesini erteleme yahut taksitlendirme imkanı sunmaktadır. Bunun için “taksit iste veya erteleme iste” hizmeti talep edilebilmektedir. Kart Free’nin en önemli özelliklerinden biri de nakit elde edebilmenizdir. Nakit ihtiyacınızda her hangi bir belge veya kefil talep edilmeksizin, SMS Para, Hızlı Para veya Taksitli Avans alınabilmektedir. Aidatsız kredi kartı Free Kart ile borç transferi de mümkündür. Diğer kredi kartlarındaki borçlarınızı Kart Free’ye transfer ederek taksitle ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra cash-para programından da yararlanılabilmektedir.

Akbank Ücretsiz Kredi Kartı Free Kart İle Bütçe Kontrolü

Free Kart sahipleri harcamalarını kolay bir şekilde kontrol edebilmektedir. Kart Free kontrol işlemini yapıp SMS ile kart sahibini bilgilendirmektedir. Bunun için aylık harcama sınırı belirlemeniz yeterlidir. Bu sayede Free Kart sınıra ulaşınca SMS ile sizi bilgilendirmektedir. Bunun yanı sıra gıda, akaryakıt gibi sektörlerde yapacağınız 100 TL ve üzerindeki alışverişlerde SMS ile bilgilendirilirsiniz. Free Kart’da bir SMS ile aylık borç, kalan bakiye, son ödeme tarihi gibi bilgilerinizi anında öğrenebilirsiniz.

Akbank Aidatsız Kredi Kartı Free Kart Başvurusu ve Sonucu!

Akbank aidatı olmayan kredi kartı Free Kart size sayısız avantaj sunmaktadır. Üstelik bu avantajlara sahip olmak için kart aidatı ödemenize gerek bile kalmadan! Free Kart edinmek için Akbank şubelerine ya da Akbank internet şubesine başvuru yapabilir, diğer bankaların aidatsız kredi kartı ürünlerini incelemek için buraya göz atabilirsiniz.

Akbank Free Kart başvurusu ayrıca Akbank müşteri hizmetleri aracılığı ile de yapılabilmektedir. Akbank Free Kart başvuru sonucu da yine bu yolla öğrenilebildiği gibi; Akbank şubelerine başvurarak da öğrenilebilmektedir. Çoğunlukla bunlara gerek kalmadan Akbank müşterisine Free Kart başvuru sonucunu kısa mesaj ile bildirmektedir. Akbank Free kart başvuru sonucu olumlu olması ve Free Kart limiti yüksek tanımlanması için kişinin diğer kredi kartlarında yüksek limitinin bulunmaması ilk etkendir. Buna ek olarak kredi borcu gecikmesi ya da kredi kartı ödeme düzensizliği gibi durumlarda da Akbank Free kart başvuru sonucu olumsuz olabilmektedir.