Kuveyt Türk Aidatsız Kredi Kartı Kuveyt Türk Sağlam Kart!

Kuveyt Türk Aidatsız Kredi Kartı Kuveyt Türk Sağlam Kart!

16 Ocak 2020 0 Yazar: Emine Zaman

Kredi kartı ya da katılım bankalarının hizmete sunduğu finansman kartlar, hemen hepimizin olmazsa olmazı haline gelmiş durumda. Bu kartlarda aradığımız en önemli nitelik ise yıllık ücret alınmaması. Kuveyt Türk Katılım Bankası bu talebe yönelik Sağlam Kart ürününü hazırlamıştır. Kuveyt Türk aidatsız kredi kartı Kuveyt Türk Sağlam Kart dahilinde yıllık kart ücreti tahsil edilmemektedir.

Kuveyt Türk aidatsız finansman kartı Sağlam Kart kapsamında pek çok avantaj sunmaktadır. Ayrıca Sağlam Kart ile sağlık ve eğitim alanında yapılan harcamalara özel fırsatlar bulunmaktadır. Kuveyt Türk aidat ücreti olmayan kredi kartı Sağlam Kart niteliklerini ve avantajlarını haberin devamında bulabilirsiniz.

Kuveyt Türk Aidatsız Kredi Kartı Sağlam Kart Özellikleri

  • Kuveyt Türk Katılım Bankası aidatsız finansman kartı Sağlam Kart dahilinde yıllık kart ücreti tahsil edilmemektedir. Kart ücreti ödemeden kredi kartı avantajlarından faydalanabilirsiniz.
  • Kuveyt Türk yıllık ücret alınmayan kredi kartı ile eğitim ve sağlık sektöründe yapılan harcamalara, vade farkı koymaksızın 5 taksit imkanı sunulmaktadır.

*Eğitim ve sağlık alanında 5 taksit imkanı MCC kodu eğitim ya da sağlık olarak kayıtlı olan iş yerlerinde geçerlidir. Ayrıca bu taksit imkanından yararlanabilmek için yapılan alışveriş minimum 100 TL’lik olmalıdır.

*Müşteri talebine göre söz konusu eğitim ve sağlık alanında 5 taksit imkanı iptal edilebilmektedir. Eğitim alanındaki 5 taksit özelliğinden yararlanmak istemiyorsanız “IPTAL EGTM5” yazarak 2848’e SMS atabilirsiniz. Özelliği yeniden aktif hale getirmek istediğinizde de aynı numaraya “ONAY EGTM5” yazarak yollamanız yeterlidir.

*Keza sağlık alanında da bu özelliği kapatmak için “IPTAL SGLK5” yazarak 2848’e kısa mesaj olarak yollayabilir, bu özelliği yeniden kullanabilmek içinse “ONAY SGLK5” yazarak 2848’e yollayabilirsiniz.

  • Kuveyt Türk Katılım Bankası aidat olmayan kredi kartı Sağlam Kart ile düzenli bir şekilde her ay en az 200 TL’lik alışveriş yapan ve ekstre borcunu zamanında ödeyen müşteriler 50 TL değerinde altın puan kazanmaktadır.
  • Kuveyt Türk ücretsiz finansman kartı Sağlam Kart dahilinde hem altın puan sayesinde hem de taksitli alışveriş avantajı sayesinde müşterilerini memnun etmektedir.
  • Yıllık ücreti olmayan Sağlam Kart kapsamında, naktiniz olmadığı anlarda nakit avans çekilebilmektedir. Nakit avans çekilebilme özelliği sayesinde param bitti korkusu yaşamazsınız.
  • Kuveyt Türk aidatsız Sağlam Kart ile anlaşmalı üye iş yerlerinde yapılan alışverişlerde indirim fırsatlarından faydalanılabilmektedir.
  • Kuveyt Türk yıllık ücret olmayan finansman kartı Sağlam Kart’ın Klasik, Gold ve Platin olmak üzere 3 çeşidi bulunmaktadır.
  • Kuveyt Türk ücretsiz kredi kartı Sağlam Kart dahilinde asgari ödeme tutarı % 100 olarak belirlenmiştir. Sağlam Kart ile yapılan harcamanın ödenmeyen kısmı için uygulanacak ceza oranı % 2,34’tür.
  • Sağlam Kart ile yapılan harcamaların bazılarında taksitlendirme imkanı bulunurken, bazılarında ise bulunmamaktadır. Sağlam Kart ile akaryakıt, kuyum harcaması, market/ gıda harcamaları, cep telefonu alımı, fatura ödemeleri, sigorta ve vergi ödemeleri, kontör harcamaları hariç diğer harcamalar taksitlendirilebilmektedir.

Kuveyt Türk Sağlam Kart Başvurusu!

Kuveyt Türk Sağlam Kart dahilinde müşteri özelinde her gün bir indirim fırsatı bulunmaktadır. Sağlam Kart ile gerçekleştirilen 100 TL ve üzerinde olan her harcama taksitlendirilebilmektedir. Taksit sayısı müşteri tarafından belirlenebilmektedir. Kuveyt Türk Sağlam Kart başvurusu Kuveyt Türk şubelerinden yapılabilmektedir. Kuveyt Türk Sağlam Kart başvurusu Kuveyt Türk resmi internet sitesinden de yapılabilir. Ayrıca Kuveyt Türk aidatsız Sağlam Kart başvurusunu 7 gün 24 saat boyunca mobil şubeden yapabilir, diğer kredi kartı seçenekleri için buraya göz atabilirsiniz.