Kredi Notuna Göre QNB Finansbank Borç Transferi Kredisi 2020

Kredi Notuna Göre QNB Finansbank Borç Transferi Kredisi 2020

12 Ocak 2020 0 Yazar: Emine Zaman

Farklı bankalarda bulunan borçlarınızı takip etmekten ve hepsine ayrı ayrı ödeme yapmaktan bıktıysanız, borçlarınızı QNB Finansbank’a transfer edebilirsiniz. QNB Finansbank’ın “Borç Transferi Kredisi” dahilinde uygun faiz oranı ile QNB Finansbank’a taşıdığınız borçlarınızı uzun vade imkanıyla rahat ve tek elden ödeme kolaylığına sahip olabilirsiniz. Kredi notuna göre QNB Finansbank borç transferi kredisi 2020 yılında aylık yüzde 0,99 faiz oranından başlıyor.

Kredi Notuna Göre QNB Finansbank Borç Transferi Kredisi 2020!

Borç transfer kredisi kapsamında diğer bankalarda bulunan, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, kredi kartı borçları bankaya taşınabilmektedir. Farklı bankalardan kullanılan konut kredileri, ek hesap ve QNB Finansbank’taki borçlar borç transferi kredisi kapsamına alınmamaktadır. QNB Finansbank müşterinin farklı bankalarla tek tek uğraşmaması adına oluşturduğu transfer kredisi dahilinde kredi skoruna göre faiz oranı uygulamaktadır.

Borç Transferi Kredisi Kapsamında 48 Ay Vade İmkanı!

Müşterinin kredi notu, başvuru esnasında bankanın değerlendirmesi sonucunda belirlenmekte ve skora göre uygulanacak faiz oranı müşteriye bildirilmektedir. Borç transferi kredi ürünü uyarınca faiz oranları aylık yüzde 0,99’dan başlamaktadır.

QNB Finansbank bahse konu transfer kredi uyarınca kredi tahsis ücreti (dosya masrafı) tahsil etmektedir. Dosya masrafı kullanılan finansman tutarının binde 5’i kadardır. Banka kredi tahsis koşu olarak hayat sigortası yapılmasını talep etmektedir. Hayat sigortası müşteri talebine binaen başka bir sigorta şirketinde düzenletilebilip, daini-i mürtein QNB Finansbank olacak şekilde bankaya ibraz edilebilmektedir.

Bankanın borç transferi kredi ürünü kapsamında kredi notuna göre aylık 1,17 faiz oranından yararlanabilen müşteri, 48 ay vade ile 10 bin Türk Lirası finansman sağladığında aylık 288 TL’lik taksitlerle kredi ödemesini gerçekleştirecektir. Kredinin yıllık toplam maliyet oranı yüzde 18,5544 olacaktır. Kredi skoru değerlendirmesi sonucunda aylık yüzde 1,61 faiz oranından yararlanan müşteri ise yine 48 ay vadelendirme ile kullandığı 10 bin TL kredisini, aylık 322 TL’lik taksitlerle ödeyecektir. Bu durumda ise kullanılan 10 bin TL’nin yıllık toplam maliyet oranı yüzde 26,1948 olacaktır. QNB Finansbank’ın borç transferi kredisi koşulları hakkında detaylı bilgi için ve kredi başvurusunda bulunmak için banka şubelerine başvurabilirsiniz. Diğer ihtiyaç kredilerini inceleyerek en cazip krediyi bulabilirsiniz