2020 ING E- Kredi: Anında Kefilsiz Kredi ING’den!

2020 ING E- Kredi: Anında Kefilsiz Kredi ING’den!

12 Ocak 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Anında nakde ihtiyacı olan müşteriler için ING Bank “e- kredi” ürünü ile finansman imkanı sunuyor. ING Bank’tan anında kredi kullanmak isteyen müşteriler; “e- kredi” hizmeti ile sunulan online kredi imkanı dahilinde istenilen her an, 7 gün 24 saat finansmana ulaşabilmektedirler. 2020 ING E- Kredi ile anında kefilsiz kredi ING’den haberimizin devamında bu kredi ürünü hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

2020 Kefilsiz ING E-Kredi Faiz Oranları!

Bankaya gitmeden, sıra beklemeden, belgelerle uğraşmadan, ING Bank müşterisi bile olmanıza gerek kalmadan anında kredi kullanabilirsiniz. ING Bank bahse konu ihtiyaç kredisi dahilinde kefil talep etmemektedir. Banka kefilsiz kredi hizmeti kapsamında aylık yüzde 0,99 faiz oranından başlayarak finansman sağlamaktadır.

Bahse konu aylık yüzde 0,99 faiz oranı kredi notu yüksek müşteriler için geçerli olup, müşterinin kredi notuna göre bu faiz oranı yükselmektedir. ING kefilsiz kredi seçeneği olan e-krediden faydalanarak nakit edinmek isteyen vatandaşların kredi notuna göre faiz oranı 0,99 ile 1,69 bandında değişmektedir.

2020 ING E- Kredi Anında Kefilsiz Kredi ING’den Uygun Ödeme Planı İle!

ING Bank kefilsiz kredi dahilinde müşteri özelinde ödeme planları oluşturabilmektedir. Anında “e- kredi” hizmeti uyarınca banka, müşterinin talep ettiği kredi tutarının yüzde 0,5’i oranında kredi tahsis ücreti tahsil etmektedir. Bu tutar bir defaya mahsus olarak alınmakta olup, vatandaşlarca genellikle “dosya masrafı” olarak adlandırılmaktadır.

Kefilsiz online kredi hizmeti dahilinde 10 bin TL finansman sağlayan müşteri, 36 ay vadede kredi geri ödemesini gerçekleştirecek ise aylık yüzde 1,49 faiz oranından faydalanacaktır. Müşteri eşit taksitli kredi ödeme seçeneği ile aylık 379 TL kadar taksitlerle ödemesini gerçekleştirecektir. Kredinin aylık toplam maliyet oranı yüzde 1,8188 olurken, yıllık toplam maliyet oranı yüzde 24,1464 olacaktır. Banka kullanılan 10 bin TL kredi için 50 TL kredi tahsis ücreti talep edecektir. 36 ay vade sonunda toplam 13 bin 648 TL civarında kredi geri ödenmesi yapılmış olacaktır.

Gece gündüz fark etmeden istediğiniz her an ulaşabileceğiniz krediye ING Bank’ın resmi internet sitesinden başvurabilirsiniz. Banka kredi başvurusu yapan müşterilerine olumlu yahut olumsuz dönüş yapmaktadır. Diğer ihtiyaç kredilerini inceleyerek en cazip krediyi bulabilirsiniz.