Maaşım İş Bankası’nda Kredisi 2020

Maaşım İş Bankası’nda Kredisi 2020

12 Ocak 2020 0 Yazar: Şerife Uslu

Maaşını İş Bankası’ndan alan anlaşmalı müşterilere ve emeklilere özel kredi fırsatı! “Maaşım İş Bankası’nda Kredisi” kampanyası ile aylık yüzde 1,16’dan başlayan faiz oranları ile kredi kullanabilirsiniz. İş Bankası’nın avantajlı kredi kampanyası ile ihtiyaçları gidermek ve masrafları karşılamak çok daha kolay olacaktır. Maaşım İş Bankası’nda Kredisi 2020 yılı itibari ile cazip faiz oranı ile sunulmaktadır.

Maaşım İş Bankası’nda Kredisi 2020

Uygun faiz oranlarından ve avantajlı koşullardan faydalanmak için son günler! Banka “Maaşım İş Bankası’nda Kredisi” kampanyası ile emeklilere ve maaş müşterilerine finansman olanağı sunmaktadır. Söz konusu ihtiyaç kredisi dahilinde aylık 1,16’dan başlayan faiz oranları vade süresi ve talep edilen finansman tutarına göre farklılık göstermektedir. Bankanın maaş müşterilerine özel kampanyası kapsamında azami vade 48 ay olarak belirlenmiştir.

Maaşım İş Bankası’nda Kredi Başvurusu 2020

İş Bankası kredi uyarınca banka dosya masrafı (kredi tahsis ücreti) talep etmektedir. Kredi tahsis bedeli kullanılan kredi tutarının binde 5’i kadardır. Maaşım İş Bankası’nda Kredisi dahilinde finansman sağlamak için İşbank şubelerinden, bankamatiklerinden, internet ve mobil şubelerinden başvuru yapılabildiği gibi SMS ile de başvurulabilmektedir.

Kısa mesaj ile hemen kredi başvurusu yapabilmek için, NAKİT yazıp aralarında boşluk bırakarak TC Kimlik Numarası, talep edilen tutar ve aylık gelir yazılarak 4402’ye gönderilebilmektedir. Kredi başvurunuzun cevabı anında kısa mesaj olarak tarafınıza iletilecektir. İşbank maaş müşterilerine ve emeklilere özel kredi kampanyası dahilinde 36 ay vade ile 20 bin TL finansman sağlayan müşteri aylık yüzde 1,18 faiz oranından yararlanacaktır. Böylece müşteri aylık 713 TL kadar taksitlerle kredi geri ödemesini gerçekleştirecek, vade sonunda toplam 25 bin 667 TL finansman ödemesi yapılmış olacaktır.

Maaşım İş Bankası’nda Kredi Hesaplama 2020

İş Bankası kredi kampanyasında 48 ay vade ile 50 bin TL finansman sağlamış olan müşteri aylık yüzde 1,16 faiz oranından yararlanacaktır. Müşteri 48 ay vadede kredisini bin 435 TL’lik taksitlerle geri ödeyecektir. 50 bin TL olarak sağlanan likidite toplam 68 bin 885 TL civarında ödenmiş olacaktır. Kampanya koşullarını detaylı öğrenmek için İş Bankası şubelerini ziyaret edebilir, gerekli bilgileri İşbank’ın resmi internet sitesinden de temin edebilirsiniz. Diğer ihtiyaç kredilerini inceleyerek en cazip krediyi bulabilirsiniz