Kalpten Sohbetler Kalbim’de!

Kalpten Sohbetler Kalbim’de!

5 Mart 2021 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Sohbet, muhabbet ve arkadaşlığın önemi insanların evlere tıkılıp kaldığı COVID-19 pandemi sürecinde daha iyi anlaşıldı. Pek çok şirket ve insan evden çalışma modeline geçerken pek çok sektör de tamamen kapandı ve insanlar aylarca evlerinden çıkamadı. Böylesi bir durumda sosyalleşme büyük oranda sanal alem üzerinden yapılabilir hale geldi. Dijital dünyanın insan ilişkileri üzerindeki etkisi belirgin seviyede arttı. Sanal alemde insanlara korona virüs öncesinde olduğu gibi bu süreçte ve sonrasında da sosyalleşme, sohbet ve muhabbet imkanı sağlayan siteler de bulunuyor. Bunlardan biri de kalbim.org internet sitesi…

Azerbaycan ile Sohbet Etmek Çok Kolay

Kardeş ülke Azerbaycan’da akrabaları, arkadaşları ya da tanıdıkları olan kişiler; Azerbaycan’a çalışmaya ya da öğrenim görmeye giden yakınları bulunan kişiler için sevdikleri ile muhabbet etmek Azerbaycan sohbet odası da bulunan Kalbim.org sitesinden çok kolay. Son derece basit ve masrafsız şekilde Azerbaycan’dan arkadaş edinmek isteyen kişiler için de site üzerinden kilometrelerce uzaktaki kardeş ülkemizle bağlantı kurulabiliyor.

Farklı ülkelerden arkadaş edinmek isteyen, arkadaş skalasını genişletmek, farklı diller ve kültürler ile kendisini geliştirmek isteyen kişiler için de buradan sohbet etmek ve arkadaşlık kurmak son derece kolay.

Dijital Ortamda Urfa Sohbet

Güneydoğu’nun en büyük kentlerinden biri olan Şanlıurfa’da milyonlarca vatandaşımızın yaşadığı gibi, ayrıca yine on binlerce Urfa’lı da il dışında ya da yurt dışında ikamet ediyor. İş dolayısıyla ya da öğrenim görme vb. durumlarla belirli süreliğine Urfa’dan ayrılan da yine on binlerce vatandaşımız bulunuyor.

Urfa’daki yakınları ve sevdikleri ile istedikleri zaman rahatça, süre sınırı olmadan ve tamamen ücretsiz şekilde konuşmak isteyen kişiler Urfa sohbet odası üzerinden bunu kolayca gerçekleştirebilirler.

Konya İle Sohbet de Çok Kolay

Türkiye’nin en büyük 10 ilinden biri olan Konya’da yaşayan ya da burada bir sevdiği yahut yakını bulunan kişiler Konya sohbet odası üzerinden sevdikleri ile iletişime geçebilirler. Buna ek olarak Konya içerisinden arkadaşlık kurmak veya sadece kısa süreliğine internet üzerinden muhabbet etmek isteyenler için de güzel bir ortam sunuluyor.