ING KOBİ Hızlı Kredi İle Öne Geçti!

ING KOBİ Hızlı Kredi İle Öne Geçti!

30 Kasım 2019 0 Yazar: Suat Bulut

Hollanda merkezli olmakla birlikte, global çapta bankacılık faaliyeti yürüten ING Türkiye’deki yatırımlarına da hız kesmeden devam ediyor. Şube ve ATM ağını her geçen gün artıran ING farklı bankacılık ürünleri ile de müşteri yelpazesini genişletiyor. Yalnızca bireysel bankacılık alanında değil, pek çok farklı sektöre yönelik olarak bankacılık hizmeti sunan ING Kobi hızlı kredi ile bu alanda da adından çokça söz ettiriyor. ING KOBİ hızlı kredi, esnafın; küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin işini son derece kolaylaştıracağa benziyor.

ING KOBİ Hızlı Kredi Şartları!

Küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin, şahıs firmalarının nakit ihtiyaçlarını; ani gelişen finansman gereksinimlerini dikkate alan ING Kobi hızlı kredi ile ticaret erbabının yanında yer alıyor. ING KOBİ hızlı kredi ürünü kapsamında esnafa 100 bin Türk Lirası’na kadar kredi imkanı sunuluyor. 100 bin Türk Lirası Kobi kredi ING tarafından aylık yüzde 1,15 oranından başlayan cazip faizlerle sağlanıyor. Farklı Kobi kredisi ürünleri için buraya göz atabilirsiniz.

Vergi levhasına sahip olan ve ticari faaliyette bulunan herkesin başvurabileceği ING KOBİ hızlı kredi kapsamında sağlanabilen 100 bin Türk Lirası’na kadar kredi geri ödemeleri bankaya 6 aydan 36 ay vadeye kadar geri ödenebiliyor. Aylık yüzde 1,15 noktasından başlayan faiz oranı kredi kullanıcısının kredi notuna göre değişkenlik arz edebiliyor.

ING Kobi hızlı kredi kullanıcısı kişilerden ING kredi açık kaldığı sürece hesap işletim ücreti almayacağını resmi internet sitesi aracılığı ile kamuoyu ile paylaşmıştır. Bununla birlikte; kullanılan Kobi kredisinin yüzde 1’ine denk gelen tutar, kredi kullanımı esnasında kredi tahsis ücreti olarak müşteriye bir defaya mahsus masraf şeklinde yansıtılmaktadır. 100 bin Türk Lirası Kobi kredisi için bu meblağ bin TL, 50 bin Türk Lirası KOBİ kredisi için dosya masrafı ise 500 TL şeklindedir.

Kobi hızlı kredi ürünü dahilinde ING müşterilerinden kefil ya da teminat talep etmemektedir. Bununla birlikte; kredi başvurucusunun kredi notuna bağlı olarak bankanın ek belge ya da kefil isteme hakkının saklı olduğunu da unutmamak gerekir. ING Kobi kredisi başvurusu ING şubelerinden yapılabildiği gibi, ING resmi internet sitesi üzerinden de yapılabilmektedir.