ING Bank

ING Bank

28 Haziran 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Türkiye’de kullanımda olan İNG Bank çoğu illerinde açtıkları şubeleriyle müşteri sayısı fazla olan bankalarımız arasındadır.

ING BANK’A NASIL ULAŞABİLİRİM?

İNG BANK’A şubelerinden, internet sitesinden ve mobil uygulamasından rahatça ulaşabilir, salgın yüzünden gidemediğimiz şubelerden yapılacak işlemleri buradan halledebiliriz. İNG Bank’ a ulaşmak için öncelikle internet sitesi olan www.ingbank.com.tr den ve mobil uygulamasından veya da 444 0 600 numaralı müşterileri için hazırlanmış müşteri temsilcileri numarasından rahatlıkla ulaşabilir, evinizden çıkmadan işlemlerinizi bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

ING BANKTAKİ KREDİLER NELERDİR?

ING Bank’ta ihtiyaç kredilerine, konut kredilerine ve taşıt kredilerine kolayca ulaşabilirsiniz.  ING BANK’tan ihtiyaç kredisi hesaplayacak olursak: Örneğin; 3000 TL için 12 ay vadeyle ING BANK’TA taksit: 267,69 TL, faiz oranı % 0,89 ve faiz tutarı: 212,32 TL olarak belirlenmiştir. Bunlarla birlikte toplam olarak ödenecek tutar 3.227,31 TL olmuştur.

ING BANK’IN İNTERNET SİTESİNDEN NELER YAPILABİLİR?

ING BANK’IN internet sitesinden hızlıca kredi başvurusu yapabilir, son çıkan kredileri görebilirsiniz. ING BANK’IN müşterilerine sunmuş oldukları imkânları görebilir, kredi hesaplayabilir, bilgilendirme alabilir, müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz.

İnternet sitesindeki hesaplama araçlarını kullanarak istediğiniz tüm kredi çeşitlerini hesaplayabilirsiniz.

Sitede sizin kullanımınıza sunulmuş döviz çevirici de bulunmaktadır. Buradan yatırımlarınızı ve elinizde bulunan dövizlerinizi dönüştürerek şu andaki güncel tutarını görebilirsiniz.

İNG BANK bizlere sitede piyasalar hakkında bilgi almamızı sağlayacak bilgiler de vermiştir.

ING’DEN haberler olarak ING Bank’ın son olarak getirdiği yeniliklerin haberlerini buradan alabilirsiniz. Ekonomi bültenlerine ulaşabilmeniz için bile alanlar mevcut.

ING’DE EMEKLİLER

İNG Bank’ın emeklilere sunduğu hizmetlerde bulunmaktadır. ING bank bu hizmetleriyle emeklilere de kolaylıklar sağlamıştır.

COVİD-19 DA ING

COVİD-19 nedeniyle çok yorulan sağlıkçılara İNG BANK’TAN yüzlerini güldürecek bir kredi açıklaması gelmiştir. Sağlık çalışanlarına Turuncu Ekstra’nın sunduğu tüm avantajlardan 750 TL harcama koşulu olmadan yararlanabileceği bir kampanya başlatmış durumda.  Ayrıca sağlık çalışanlarına özel olarak turuncu ekstra dönemiyle %0 faizli, masrafsız, 12 ay vadeli, 3000 TL ye varan kredi fırsatları da sağlamaktadır. Bu kampanyalarıyla ING BANK turuncu ekstra ile sağlık çalışanlarının yanında olduğunu göstermiştir.

ING BANK’ta EMEKLİLİK

ING Bank emeklilere de kolaylıklar sağlamaya devam ediyor. COVİD-19 salgını nedeniyle emekli maaşını İNB BANK’ tan alan banka müşterilerine ve nakit promosyon taahhüdü sona ermiş olan müşterilerine şubelere gitmesine gerek kalmadan taahhütleri yenilenerek, promosyon tutarlarının hesaplarına geçeceğini duyurmuştur.

ING BANK HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ

ING BANK hakkında daha fazla bilgi için sitesini ziyaret edebilirsiniz. ING BANK’IN EFT kodu:0099 olarak belirlenmiştir.

Detaylar: https://www.bankalar.org/ingbank/