Hediye Seçmekte Zorlanan Erkeklere Tüyolar

Hediye Seçmekte Zorlanan Erkeklere Tüyolar

24 Kasım 2019 0 Yazar: Suat Bulut

Erkeklerin en çok zorlandığımız konulardan biri şüphesiz ki hediye seçmektir. Doğum günü, sevgililer günü, yılbaşı, evlilik yıl dönümü, tanışma/ ilişkiye başlama yıl dönümü vs. gibi özel günlerde kadınlar mutlaka bir hediye beklerler. Ufak ya da büyük bir hediye olması fark etmez, yeter ki kadın önemsendiğini hissetsin. Değer gördüğünü bilsin. Hediye almak ile değer görmek aynı şey olmayabilir tabii ama bazı günlerde hediye, önemsendiğini hissetmektir. Siz de sevdiğiniz kadına hediye seçmekte zorlanıyorsanız, doğru yere geldiniz. İşte hediye seçmekte zorlanan erkeklere tüyolar…

Hediye Seçmekte Zorlanan Erkek Romantik Değil Midir?

Sevdiğiniz kadın evine düşkün, mutfakta vakit geçirmeyi seven biri ise onun mutlu olması için ufak mutfak aletleri bile hediye edebilirsiniz. Örneğin bir mutfak robotu erkek için gereksiz görünse de kadın için en gerekli şeylerden biridir. Daha özel bir şey istiyorsanız ona mutfakta yemek yaparken kendini bir şef gibi hissetmesini sağlayacak önlük ve şapka takımı alabilirsiniz. Bu hediyeyi verirken ona söyleyeceğiniz “Harika yemekleri yaparken bunları kullanmak sana çok yakışacak.” sözü, onu dünyanın en mutlu kadınlarından biri yapacaktır.

Sevdiğiniz daha gotik veya bohem tarzda biri ise tarzına göre bir kıyafet yahut takı seçmek işe yarayacaktır. Eğer daha süslü ya da şık bir kadına hediye almak istiyorsanız ayakkabı, çanta, aksesuar, saat gibi şeyler doğru seçenekler olabilir.

Hediye seçerken dikkat edilmesi gereken bir nokta da hangi özel günde hangi hediyenin alınacağıdır. Örneğin kadınlar günü, anneler günü gibi özel günlerde mutfak robotu alınabilecekken sevgililer gününde ya da doğum gününde böyle bir hediye almak uygun olmaz. Bunun ayrımını özel günün ne kadar romantik olduğunu belirleyerek yapabilirsiniz. Örneğin evlilik yıl dönümünde bir yüzük, bir kolye sevdiğiniz kadını çok mutlu edecektir. Lakin bir ev eşyası yıl dönümü hediyesi olarak alınmamalıdır.

Son olarak belirtebilirim ki hemen hemen her kadını mutlu edecek bir hediye var ki o da çiçek. Tüm kadınlar çiçek aldığında mutlu olur. Bazen tek bir gül bile o kadını mutlu etmeye yeter. Klasik filan ama her daim kurtarır durumu, buna emin olabilirsiniz. Zaman dar ve bütçe kısıtlıysa, mutluluğa giden en kestirme yol çiçektir.

Apple IPhone 11 modelleri hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.