Halkbank Kobi Kart Halk Bankası Kobi Kart Paraf Kobi!

Halkbank Kobi Kart Halk Bankası Kobi Kart Paraf Kobi!

11 Şubat 2020 1 Yazar: Nilgün Ciğerci

Halk Bankası KOBİ ürünleri ile ekonomiye ve esnafa büyük destek sağlamaktadır. Ekonominin temel taşı olan esnafa uygun finansman ürünleri ile banka ülke ekonomisinin gelişmesine de katkıda bulunmaktadır. Halkbank Paraf kartlarından olan Paraf KOBİ de, esnafa kolaylık sağlamak, acil nakit ihtiyaçlarında nakit ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Halkbank Kobi Kart Halk Bankası Kobi Kart Paraf Kobi hakkında detaylı bilgi, yazının devamında bulunmaktadır.

Halkbank Kobi Kart Halk Bankası Kobi Kart Paraf Kobi!

  • Halkbank KOBİ kart Paraf KOBİ kapsamında alışveriş ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
  • Halk Bankası Paraf KOBİ ile peşin olarak yaptığınız alışverişlerinizi sonradan taksitlendirme imkanı da bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Halkbank esnaf kartı Paraf KOBİ artı taksit imkanı da sunmaktadır.
  • Paraf KOBİ ile yaptığınız alışverişlerden Parafpara kazanabilir, kazandığınız bu Parafparalar ile de bedava alışveriş yapabilirsiniz.
  • Halkbank KOBİ Paraf Kart size avantajlı ve keyifli alışveriş imkanı sunmaktadır.

Paraf esnaf kart Halkbank tarafından sunulan temassız özelliğe sahip bir kredi kartıdır. Temassız özellik dahilinde şifresiz işlem yapabilir, vakitten kazanabilirsiniz. Halkbank Paraf Kart’ın temassız özelliği ile tek seferde 120 TL’lik harcama yapılabilmektedir. Şifreli işlem yapmadan peş peşe yapılacak temassız işlem limiti ise 360 TL’dir. 360 TL temassız işlem limitine ulaşıldığında şifreli bir işlem gerçekleştirdiğinizde limitiniz yeniden açılacak ve 360 TL’lik yeni temassız işlem limitiniz olacaktır. Halk Bankası Paraf Esnaf Kart ile KOBİ Dost Hesabınıza erişim sağlayarak nakit çekebilirsiniz. Halkbank Paraf esnaf kart hem kredi kartı hem de banka kartı olarak kullanılabilmektedir.

  • Halk Bankası Paraf esnaf kart dahilinde fatura, aidat, okul taksiti vb. gibi ödemeleriniz için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.
  • Halkbank Paraf KOBİ dahilinde size özel hazırlanan sigorta paketine indirimli sahip olabilirsiniz. 165 TL değerindeki sigorta paketi Paraf KOBİ sahiplerine 65 TL’ye sunulmakta ve ayrıca 20 ParafPara hediye edilmektedir. Diğer KOBİ ürünleri için buraya göz atabilirsiniz.

Halkbank Paraf Esnaf Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halk Bankası ticari kart başvurusu için KOBİ şartlarını sağlamanız gerekmektedir. Küçük ve orta ölçekli bir işletme sahibi olan kişiler Halkbank paraf esnaf kart başvurusu yapabilirler. Halk Bankası esnaf kartı Paraf KOBİ başvurusu yapmak için Halkbank şubelerine uğrayabilirsiniz.