Koçfinans Şubeleri ve Koçfinans Müşteri Hizmetleri

Koçfinans Şubeleri ve Koçfinans Müşteri Hizmetleri

11 Şubat 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Koçfinans ülkemizde faaliyet gösteren finansman şirketleri arasında yer almaktadır. Koç finans kuruluşu 1995 yılına dayanmaktadır. 1995 yılında kurulan Koçfinans’ın kuruluş amacı doğrudan tüketiciye finansman sağlamak olarak açıklanmıştır. Bu kapsamda Türkiye’de kurulan ilk finansman şirketi Koçfinans’tır diyebiliriz. Aynı zamanda 1998 yılında ISO Belgesi alan Koçfinans bu konuda da Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmiştir. Koçfinans hakkında daha detaylı bilgiyi yazımızdan öğrenebilir, Koçfinans Şubeleri ve Koçfinans müşteri hizmetleri gibi konularda bilgi edinebilirsiniz.

Koçfinans hakkında yazımızda şu sorulara cevap bulabilirsiniz. Koçfinans Kimin? Koçfinans Ortaklık Yapısı Nasıl? Koçfinans Kredi Veriyor Mu? Koçfinans Kredi Çıkar Mı? Koçfinans Online Giriş Var Mı? Koçfinans Online Başvuru Var Mı? Koçfinans Kredi Ödeme Nasıl Yapılır? Koçfinans Kredi Ödemeleri! Koçfinans Şubeleri Nerede? Koçfinans Şube Bilgileri! Koçfinans Güvenilir Mi? Koçfinans Yönetim Kurulu Kimlerden Oluşuyor? Koçfinans Kurumsal Yapı! Koçfinans İletişim Kanalları! Koçfinans Tel, Faks, Adres, Mail! Koçfinans Kariyer! Koçfinans İş Başvurusu! Bankalar haricinde kredi veren kurum ve kuruluşlar için de buraya göz atabilirsiniz.

Koçfinans Kimin? Koçfinans Ortaklık Yapısı Nasıl?

Koçfinans kime ait sorusunun tek bir cevabı yoktur. Zira Koçfinans ortaklı bir yapıya sahiptir. Bununla birlikte Koçfinans ortaklık yapısı incelendiğinde bütün paydaşların Koç Grubu şirketi olduğu görülmektedir.

 • Arçelik yüzde 47
 • Koç Holding yüzde 44,5
 • Temel Ticaret ve Yatırım A.Ş. yüzde 5,5
 • Zer Merkezi Hizmetleri A.Ş. yüzde 3

Koçfinans Kredi Veriyor Mu? Koçfinans Kredi Çıkar Mı?

Koç finans kredi vermektedir. Koçfinans otomotivden, motosiklete, eğitimden beyaz eşyaya kadar bir çok alanda kredi hizmeti sunmaktadır.

Koçfinans Online Giriş Var Mı? Koçfinans Online Başvuru Var Mı?

Koçfinans online giriş bulunmaktadır. Koçfinans online başvuru, Koçfinans kredi başvurusu online olarak 2017 yılından bu yana Koçfinans internet sitesinden yapılabilmektedir.

Koçfinans Kredi Ödeme Nasıl Yapılır? Koçfinans Kredi Ödemeleri!

Koçfinans kredi ödemeleri aylık taksitler halinde yapılabilmektedir. Koçfinans kredi geri ödemelerinde Koçfinans hesaplarına EFT ya da havale yöntemi izlenebileceği gibi; Koçfinans’ın güncel hesabı bulunan bankalara elden ya da ATM’den kredi ödemesi de yatırılabilmektedir. Güncel olarak anlaşmalı bankalar arasında; Yapı Kredi, Garanti Bankası, TEB, Denizbank, Halkbank, Akbank, QNB Finansbank, ING Bank, İş Bankası ve PTT Bank bulunmaktadır. Ayrıca Arçelik ve BEKO bayilerinden de Koçfinans kredi taksit ödemesi gerçekleştirilebilmektedir.

Koçfinans Şubeleri Koçfinans Müşteri Hizmetleri

Koçfinans şubesi yoktur. Koçfinans tek merkezden hizmet vermektedir. Koçfinans merkezi İstanbul Üsküdar’da bulunmaktadır. Koçfinans Genel Merkezi Adresi ve Telefonu aşağıdaki gibidir.

Koçfinans Güvenilir Mi?

Koçfinans güçlü sermaye yapısı ve güçlü ortaklık yapısı ile son derece güvenilir bir şirket olup 25 yıldır hizmet vermektedir.

Koçfinans Yönetim Kurulu Kimlerden Oluşuyor? Koçfinans Kurumsal Yapı!

 • Koçfinans Yönetim Kurulu aşağıdaki isimlerden oluşmaktadır.
 • Koçfinans Yönetim Kurulu Başkanı: Ahmet Fadıl Ashaboğlu
 • Koçfinans Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı: Nevzat Tüfekçioğlu
 • Koçfinans Yönetim Kurulu Üyesi: Ali Tarık Uzun
 • Fatih Kemal Ebiçlioğlu: İsmail Cenk Çimen
 • Koçfinans Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi: Yeşim Pınar Kitapçı

Koçfinans İletişim Kanalları! Koçfinans Tel, Faks, Adres, Mail!

Koçfinans İletişim Kanalları aşağıdaki gibidir.

 • Koçfinans Müşteri Hizmetleri: 0216 556 03 03
 • Koçfinans Satıcı Destek Hattı: 0216 556 03 00
 • Koçfinans Fax: 0216 556 36 60
 • Koçfinans A.Ş. Adresi: Ünalan Mahallesi Ayazma Cd. Koç Çamlıca İş Merkezi A Blok 34700 Üsküdar / İSTANBUL
 • Koçfinans Mail: [email protected]

Koçfinans Kariyer! Koçfinans İş Başvurusu

Koçfinans kariyer için Koçfinans iş başvurusu Koçfinans resmi internet sitesinde yer alan “Koçfinans Kariyer” sekmesi ziyaret edilebilir.