Halkbank Çalışma Saatleri 2020 Halk Bankası Cumartesi Açık Mı?

Halkbank Çalışma Saatleri 2020 Halk Bankası Cumartesi Açık Mı?

1 Ocak 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Halk Bankası 1933 yılında kurulmuş olup, bir kamu bankasıdır. Türkiye’deki devlet bankalarından biri olan Halkbank’ın yüzde 50’sine yakın hissesi halka arz olmuş durumdadır. Halk Bankası 1000’e yakın şubesi 19 bine yakın çalışanı ile uzun yıllardan bu yana kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Halk Bankası çalışma saatleri, Halkbank cumartesi çalışır mı, Halk Bankası mesai saatleri gibi pek çok merak edilen konu bulunmaktadır. Biz de bu konuları sizler için araştırdık ve Halkbank çalışma saatleri 2020 Halk Bankası çalışma günleri yazımızda detaylı bir şekilde aktardık.

Makalemizde Halkbank Çalışma Saatleri 2020! Halk Bankası Çalışma Günleri Halk Bankası Hafta Sonu Açık Mı? Halkbank Resmi Tatillerde Çalışıyor Mu? Halkbank 31 Aralık ve 1 Ocak Tarihlerinde Açık Mı? Halkbank Yılbaşında Çalışıyor Mu? Halk Bankası Açılış Saati Kaçtır 2020? Halkbank Kapanış Saati Ne Zaman 2020? Halk Bankası Öğle Arası Ne Zaman 2020? Halkbank Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri 2020! Halk Bankası Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri 2020! Sorularının cevaplarını bulabilirsiniz.

Halkbank Çalışma Saatleri 2020! Halk Bankası Çalışma Günleri

Halk Bankası diğer çoğu banka gibi hafta sonu ve resmi tatiller dışındaki günlerde 09.00 ile 17.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Halkbank gün içerisinde 12.30 ile 13.30 arasında da öğle molası vermektedir. Halk Bankası’nın açık olmadığı anlarda gerçekleştirmeniz gereken bankacılık işlemlerinizi Halkbank ATM’lerinden gerçekleştirebilirsiniz. Halk Bankası ATM’lerinden yapılabilecek işlemler nelerdir, vb. gibi soruların cevapları için buraya göz atabilirsiniz.

Halk Bankası Hafta Sonu Açık Mı? Halkbank Resmi Tatillerde Çalışıyor Mu?

Bazı bankalar gerek gördükleri durumda hafta sonu dahi olsa bankayı hizmete açabiliyor. Bunun dışında bazı bankaların AVM’lerde ya da hava limanlarında olan şubeleri hafta sonları ya da resmi tatillerde de açık olabilmektedir. Lakin Halkbank’ın hafta sonu ya da resmi tatillerde açık olan bir şubesi bulunmamaktadır. Halk Bankası çalışma saatleri cumartesi ve pazar günleri bulunmamaktadır, zira Halkbank’ın cumartesi ve Pazar günü açık şubesi bulunmamaktadır.

Halkbank 31 Aralık ve 1 Ocak Tarihlerinde Açık Mı? Halkbank Yılbaşında Çalışıyor Mu?

Halk Bankası 31 Aralık 2019 Salı günü mesai saatleri içerisinde açıktır ve hizmet vermeye devam etmektedir. Halkbank 1 Ocak 2020 Çarşamba gününün resmi tatil olması hasebiyle açık değildir. Halk Bankası yılbaşında hizmet vermemektedir.

Halk Bankası Açılış Saati Kaçtır 2020? Halkbank Kapanış Saati Ne Zaman 2020? Halk Bankası Öğle Arası Ne Zaman 2020?

Halkbank hafta sonu ve resmi tatiller hariç olmak üzere hafta içi her gün 09.00’da açılmakta ve hizmet vermeye başlamaktadır. Halk Bankası kapanış saati 17.00’dır. Halkbank çalışma saati öğlen arası da 12.30 ile 13.30 arasıdır. Bir saatlik öğle molasını çıkardığımızda banka günlük 7 saat hizmet vermektedir.

Halkbank Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri 2020! Halk Bankası Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri 2020!

Halk Bankası çalışma saatleri müşteri hizmetleri 7 gün 24 saattir. İstediğiniz her an Halkbank müşteri hizmetleri ile iletime geçebilirsiniz. Halkbank çağrı merkezi çalışma saatleri de 7 gün 24 saattir. Gece gündüz, hafta içi ya da hafta sonu fark etmeksizin Halk Bankası çağrı merkezini arayarak istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Halk Bankası ATM’lerinden yapılabilecek işlemler nelerdir, vb. gibi soruların cevapları için buraya göz atabilirsiniz.