Garanti Çalışma Saatleri 2020 Garanti Cumartesi Açık Mı?

Garanti Çalışma Saatleri 2020 Garanti Cumartesi Açık Mı?

1 Ocak 2020 0 Yazar: Suat Bulut

Türkiye bankacılık sektörünün önemli aktörlerinden olan Garanti Bankası 1946 yılından bu yana hizmet vermektedir. Müşterilerinin ekonomik ihtiyaçlarına göre çeşitli ürünler sunan banka, Türkiye’de ve yurt dışında toplamda 930 olan şubesi ve 19 bine yakın çalışanı ile ekonomiye yöne veren bankalar arasındadır. Garanti Bankası Türkiye’nin en büyük 2. özel bankası konumundadır. Banka çalışma saatleri, bankaların açık olduğu günler, vb. gibi önemli sorular pek çok kişi tarafından merak edilmekte ve araştırılmaktadır. Garanti Bankası’nın açık olduğu günler, Garanti Bankası çalışma saatleri ve günleri vb. gibi soruların cevaplarını Garanti Çalışma Saatleri 2020 Garanti Cumartesi Açık Mı 2020 başlıklı haberimizde bulabilirsiniz.

Garanti Çalışma Saatleri 2020 Garanti Cumartesi Açık Mı 2020?

Yazımızda Garanti Bankası Çalışma Saatleri 2020! Garanti Bankası Hafta Sonları Açık mı? Garanti Bankası Resmi Tatillerde Çalışır mı? Garanti Bankası 31 Aralık ve 1 Ocak Tarihlerinde Açık Mı? Garanti Bankası Yılbaşında Açık mı? Garanti Bankası Öğle Arası Ne Zaman? Garanti Bankası Kaçta Kapanıyor? Garanti Bankası Kaçta Açılıyor? Başlıkları ile ilgili detayları bulabilirsiniz.

Garanti Bankası Çalışma Saatleri 2020!

Garanti Bankası hafta sonu ve resmi tatillerde çalışmamaktadır. Bu gibi günlerde Garanti Paramatikleri kullanarak para çekme, para yatırma, vb. gibi bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Bankası hafta içi günlerde sabah saat 09.00 ile akşam 17.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Garanti Bankası öğle arası 12.30 ile 13.30 arasındadır. Banka hafta içi günlerde öğle arasını da çıkardığımızda 7 saat hizmet vermektedir.

Garanti Bankası Hafta Sonları Açık mı? Garanti Bankası Resmi Tatillerde Çalışır mı?

Garanti Bankası hafta sonunda ve resmi tatillerde çalışmamaktadır. Garanti Bankası cumartesi açık mı, sıklıkla sorulan bir sorudur. Garanti bankası cumartesi kapalıdır. Garanti Bankası öğlen kaçta kapanıyor, Garanti Bankası öğlen molası, Garanti Bankası öğlen kaçta kapanıyor vb. gibi soruların cevapları için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Garanti Bankası 31 Aralık ve 1 Ocak Tarihlerinde Açık Mı? Garanti Bankası Yılbaşında Açık mı?

Garanti Bankası yılın son günü yani 31 Aralık 2018 Salı günü açık olacaktır. Normal hafta içi mesai saatlerinde olduğu gibi 17.00’a değin çalışmaya devam edecektir. 31 Aralık’ta hava limanlarında bulunan Garanti Bankası şubeleri 24 saat boyunca, alışveriş merkezlerinde bulunan Garanti Bankası şubeleri ise ilgili AVM’nin açık olduğu saatlerde açık olacaktır. 1 Ocak 2020 Çarşamba günü ise hava limanı ve AVM’lerdeki Garanti Bankası şubeleri hizmet vermeye devam edeceklerdir.

Garanti Bankası Öğle Arası Ne Zaman? Garanti Bankası Kaçta Kapanıyor?

Garanti Bankası hafta içi günlerde öğlen 12.30 ile 13.30 saatleri arasında öğle molası vermektedirler. Bu saatler arasında banka hizmet vermemektedir. Garanti Bankası akşam 17.00’da kapanmaktadır. 17.00 mesai bitiş saatidir.

Garanti Bankası Kaçta Açılıyor?

Garanti bakası sabah 9.00’da hizmet vermeye başlamaktadır. Garanti Bankası öğlen kaçta kapanıyor, Garanti Bankası öğlen molası, Garanti öğlen kaçta kapanıyor vb. gibi soruların cevapları için burayı ziyaret edebilirsiniz.