CEPTETEB ATM Para Çekme Limiti 2020

CEPTETEB ATM Para Çekme Limiti 2020

1 Ocak 2020 0 Yazar: Suat Bulut

CEPTETEB pek çok özelliği ile klasik bankacılık sistemine nazaran avantajlıdır. Pek çok hizmet karşılığında masraf almayan CEPTETEB para çekme limiti noktasında da farkını ortaya koymaktadır. CEPTETEB ATM para çekme limiti; pek çok bankadan daha yüksektir. CEPTETEB ATM para çekme limiti 2020 yılında ne kadar, CEPTETEB günlük para çekme limiti 2020 senesinde kaç lira olarak uygulanacak inceleyelim.

CEPTETEB ATM Para Çekme Limiti 2020

CEPTETEB ATM para çekme limiti 2020 yılı için 3 bin Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Ancak CEPTETEB günlük para çekme limiti 2020 yılında acil durumlarda 6 bin Türk Lirası’na kadar yükseltilebilmektedir. CEPTETEB para çekme limiti arttırma işlemi CEPTETEB Destek Merkezi aranarak yapılabilmektedir. Ayrıca CEPTETEB limit üzeri para çekme masrafı olarak minimum 5 Türk Lirası olmak üzere çekilen meblağın yüzde 1’i kadar ücret tahsil etmektedir. ATM’den para çekerken tek seferde en fazla 40 banknot alınabileceği dikkate alınmalı ve para çekme işlemleri bu şekilde yapılmalıdır.

CEPTETEB Para Yatırma Limiti 2020

CEPTETEB ATM para yatırma limiti 2020 yılı için azami 19.900 Türk Lirası olarak tayin edilmiştir. Bu meblağa kartlı ya da kartsız para yatırmalar dahildir. Ayrıca CEPTETEB para yatırma esnasında tek seferde maksimum 50 banknot yatırılabileceği dikkate alınarak para yatırma işlemi gerçekleştirilmelidir. Aksi halde ATM para yutması ya da ATM para sıkışması gibi durumlar ile karşılaşılabilir. ATM para sıkışması ya da ATM para yutması gibi durumlar ile karşılaşmamak için ATM neden para sıkıştırır, ATM para yutmaması için yapılması gerekenler yazımıza göz atabilirsiniz.

CEPTETEB Kredi Kartı Limiti Ne Kadar Olur? CEPTETEB Kredi Kartı Limit Arttırma!

CEPTETEB kredi kartı limiti kişi özelinde farklılık göstermektedir. Kişinin geliri doğrultusunda ve talebine göre CEPTETEB tarafından onaylanan meblağ CEPTETEB kredi kartı limiti olarak tayin edilerek kişiye verilmektedir. Bunun yanı sıra CEPTETEB kredi kartı limiti arttırma mümkündür. Kişinin farklı bankalardan olan kredi kartlarının toplam limiti aylık belgelenebilir gelirinin 4 katını aşmıyor ise CEPTETEB Destek Merkezi aranarak kredi kartı limit artırım talebinde bulunulabilir. CEPTETEB hakkında detaylı bilgi edinmek için de buraya göz atabilirsiniz.

CEPTETEB Para Çekme Limiti Euro 2020! CEPTETEB Para Çekme Limiti Dolar 2020!

CEPTETEB ATM döviz çekme işlemi de yapılabilmektedir. CEPTETEB para çekme limiti Euro ve dolar için Türk Lirası karşılığı döviz meblağı kadar tayin edilmiştir.