Halkbank Aidatsız Kredi Kartı HalkCard

Halkbank Aidatsız Kredi Kartı HalkCard

31 Ekim 2017 5 Yazar: Emine Zaman

Kredi kartı zor zamanlarda imdadımıza yetişen, o an paramız olmasa bile alışveriş yapabilmemizi sağlayan yegane yardımcımız. Maddi anlamda bir nebze olsun rahatlama sağlayan kredi kartı kullanımında herkesin canını sıkan ortak bir nokta var ki, o da kart aidatı. Aidat ödemeden kredi kartı kullanmak herkesin isteği konumunda ama nasıl? Halkbank aidatsız kredi kartı bu konuda yardımınıza yetişiyor. Aidat ödemeden kredi kartı avantajından faydalanabilirsiniz.

Halk Bankası aidatsız kredi kartı olan HalkCard ürününü sizlere sunuyor. HalkCard kullanmak için aidat ödemenize gerek yoktur. Halk Bankası aidatsız kredi kartını Visa/ MasterCard logosu bulunan her yerde (yurt içi veya yurt dışı) kullanabilirsiniz. HalkCard’ı her kullanımınızda kartınızda ParafPara birikmektedir. Bu ParafPara’lar Paraf üye merkezlerinde yapılan alışverişlerde para olarak kullanılabilmektedir.

Halk Bankası Aidatsız Kredi Kartı HalkCard!

Halkbank aidatsız kredi kartı HalkCard ile taksitlendirme yapılamamakta ayrıca farklı kampanya ve ürün özelliklerin yararlanılamamaktadır. HalkCard’ın bu özellikleri bir dezavantaj gibi görünse de taksitten hoşlanmayan ve aidat ödemek istemeyen müşteriler için avantajlı bir kredi kartıdır.

Ayrıca Halk Bankası aidatsız kredi kartı ile nakit para da çekilebilmektedir. Bunun için Halkbank şubelerine, Halkbank ATM’lerine yahut Halkbank internet şubesine uğramak yeterlidir. Bununla birlikte nakit çekim masrafı olarak tarafınıza nakit çekim ücreti ve çektiğiniz tutarı kullandıktan sonra tekrar ödeyene kadar arada geçen zaman dilimi nedeniyle faiz yansıtılıcağını da unutmamalısınız. Halk Bankası aidatsız kredi kartı Paraf Kart dahilinde sunulan hizmetlerden ücret alınabilmektedir. Aidatsız karttan maksat; ancak kredi kartından alınan yıllık aidat ücretinin alınmayacak olmasıdır.

Halkbank Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu!

HalkCard kullanarak Paraf avantajlarından faydalanmak isteyen müşteriler kart başvurusunu Halkbank şubelerinden, Halk Bankası internet şubesinden, mesajla yahut telefon görüşmesi ile yapabilirler. Halkbank aidatsız kredi kartı başvurusu Halk Bankası müşteri hizmetleri aracılığı ile de yapılabilmektedir.

Halk Bankası aidatsız kredi kartı başvurusunu mesaj ile yapmak istiyorsanız, kartın türüne göre PARAF ya da PARAFLY- TC kimlik no- gelir bilginizi yazarak 3452’ye kısa mesaj yollayabilirsiniz. 0850 222 0 400 Halkbank Diyalog’u arayarak da aidatsız kredi başvurusu yapabilirsiniz. Diğer bankaların aidatsız kredi kartı ürünlerine göz atmak için burayı ziyaret edebilirsiniz.