Garanti Altın Günleri 2021 Garanti BBBVA

Garanti Altın Günleri 2021 Garanti BBBVA

3 Ocak 2021 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Garanti Bankası 1946 yılından bu yana ülkemiz bankacılık sektöründe hizmet vermektedir. Türkiye’nin ikinci en büyük özel bankası konumunda olan Garanti Bankası müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Mevduat ürünleri, finansman çeşitleri, banka ve kredi kartları, KOBİ’lere özel ürünler, ticari ve bireysel müşterilere özel ürünler ve daha pek çok alanda verdiği hizmetlerden ötürü pek çok kişinin tercihi olan Garanti Bankası, altın bankacılığı alanında da müşterilerin tercihi olmuştur. Garanti vadeli ve vadesiz altın hesaplarının yanı sıra Garanti altın günleri de düzenlemektedir. Garanti Altın Günleri 2021 Garanti Bankası altın günleri hakkında detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

Garanti Altın Günleri 2021 Garanti BBVA Altın Günleri Özellikleri

Garanti vadesiz altın hesabı, Garanti vadeli altın hesabı’nın yanı sıra Garanti altın günleri de bulunmaktadır. Garanti Bankası altın günleri dahilinde elinizde bulunan, biriktirdiğiniz altınları Garanti altın şubelerine getirerek değerlendirebilirsiniz. Altınlarınızı çalınma ve kaybolma riskine karşı korumak için Garanti Bankası altın şubelerinde güvende tutabilirsiniz. Garanti altın günleri özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Garanti Bankası altın günleri kapsamında sahip olduğunuz cumhuriyet altını, çeyrek altın, ata lira, bilezik, kolye, küpe, vb. gibi kıymeti madenlerinizi bankaya getirebilirsiniz.
  • Bu kıymetli ziynet eşyalarınız uzman eksperler tarafından incelenerek 995/ 1000 derece saflıktaki 24 ayar altın bazındaki değeri size bildirilmektedir.
  • Bu işlemi Garanti Bankası altın şubeleri aracılığı ile yapabileceğiniz gibi Garanti Bankası anlaşmalı kuyumcular kanalı ile de gerçekleştirebilirsiniz.
  • Her hafta cumartesi günü Garanti altın şubelerini ziyaret ederek altınlarınızı bozdurmaya gerek olmadan bankaya yatırabileceğiniz gibi, haftanın her günü Garanti anlaşmalı kuyumculara uğrayarak da bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Garanti altın günleri ne zaman sorusunun cevabını bu şekilde vermek mümkündür.

Banka altın günleri, vadeli altın hesabı, vadesiz altın hesabı gibi ürünler için buraya göz atabilirsiniz.

  • Garanti Bankası altın günleri kapsamında elinizde bulunan altınları bozdurmanıza gerek kalmadan bankaya yatırabilirsiniz.
  • Garanti Bankası altın şubeleri listesi ve Garanti Bankası anlaşmalı kuyumcuları Garanti Bankası resmi internet sitesinde açıklanmaktadır.
  • Altınları Garanti vadesiz altın hesabı açarak yatırabileceğiniz gibi, Garanti vadeli altın hesabına da yatırabilirsiniz.
  • Vadesiz altın hesabı kapsamında altın fiyatlarındaki artıştan kazanç sağlarken, Garanti vadeli altın hesabı kapsamında ise altın fiyatındaki artıştan doğan kazancın yanı sıra faiz kazancı da elde edebilirsiniz.
  • Garanti altın hesabı ücretsizdir.
  • Altın hesabınızdaki altınlarınıza istediğiniz an ulaşarak nakit çekim yapabilirsiniz.