T- Bank ATM Para Çekme Limiti 2021!

T- Bank ATM Para Çekme Limiti 2021!

3 Ocak 2021 0 Yazar: Emine Zaman

T-Bank 1985 yılından bu yana ülkemiz bankacılık sektöründe faaliyet göstermektedir. T- Bank, Turkland Bank’ın kısaltılmış adıdır. Günümüzde 24 şubesi ile hizmet vermeye devam eden Turkland Bank, internet şubesi ve mobil şubesinin yanı sıra ATM’leri ile de müşterilerinin hızlı ve kolay bir şekilde bankacılık işlemlerini gerçekleştirmelerine olanak sağlamaktadır. T- Bank ATM işlemleri, T- Bank ATM para çekme limiti 2021, Turkland Bank ATM işlem ücretleri vb. gibi konular hakkında detaylı bilgiyi, yazının devamında bulabilirsiniz.

T- Bank ATM Günlük Para Çekme Limiti 2021! T- Bank ATM Para Çekme Limit Artırma 2021!

Turkland Bank ATM günlük para çekme limiti 5000 TL olarak belirlenmiştir. T- Bank ATM’lerinden günlük çekebileceğiniz para limitini artırmak mümkündür. T-  Bank para çekme limiti arttırma için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Turklandbank hakkında detaylı bilgi ve T-Bank bankacılık ürünleri için de buraya göz atabilirsiniz.

T- Bank ATM Para Yatırma Limiti 2021!

T- Bank ATM’lerinden tek seferde maksimum 40 banknot yatırılabilmektedir. Günlük yatırılabilecek azami meblağ ise 20 bin TL kadardır.

T- Bank ATM Para Çekme Ücreti 2021! T- Bank ATM Bakiye Sorma Ücreti 2021!

T- Bank ATM’lerinden yapılan bazı işlemlerde ücret alınırken bazı işlemlerde ücret tahsil edilmemektedir. T- Bank ATM bakiye sorma ücreti ve T- Bank ATM para çekme ücreti bulunmamaktadır. T- Bank ATM’lerinden yapılan ve ücret alınan işlemlerden bazıları şunlardır:

  • T- Bank ATM havale ücreti 3 TL,
  • T- Bank ATM EFT ücreti 5 TL kadardır.

Lakin unutulmamalıdır ki, bahse konu ücretler banka tarafından tek taraflı olarak değiştirilebilmektedir / güncellenebilmektedir. Turklandbank hakkında detaylı bilgi ve T-Bank bankacılık ürünleri için de buraya göz atabilirsiniz.

T- Bank Diğer ATM İşlem Ücretleri 2021!

T- Bank ATM’lerinin bulunmadığı yerlerde, diğer banka ATM’lerinden ya da ortak ATM’lerden işlem yapılabilmektedir. Bu kapsamda gerek Turkland Bank gerekse ATM’sini kullandığınız bankanın belirlediği ücretler bulunmaktadır. T- Bank diğer ATM işlem ücretleri şu şekildedir:

  • T- Bank diğer ATM para çekme ücreti, çekilen tutarın yüzde 1,15’i + 1,04 TL,
  • Diğer banka ATM’si para yatırma ücreti çekilen tutarın yüzde 1,15’i + 1,04 TL,
  • Diğer banka ATM’si bakiye sorma ücreti 0,25 TL’dir.