Fransa’da Türk Banka Şubeleri Hangi Türk Bankaları Var?

Fransa’da Türk Banka Şubeleri Hangi Türk Bankaları Var?

21 Mart 2020 8 Yazar: Emine Zaman

Fransa’da Türk Bankası var mı? Son dönemde en fazla sorulan sorulardan birisi konumunda bulunuyor. Fransa Avrupa’da çok sayıda soydaşımızın yaşadığı ülkelerden biri olarak ön plana çıkıyor. Ancak buna paralel olarak Fransa’da yeterli sayıda Türk Bankası bulunmuyor. Peki Fransa’da Türk Banka Şubeleri Fransa’da Hangi Türk Bankaları Var? Fransa’da bulunan Türk Bankası olarak Türkiye İş Bankası’nın iştirak kuruluşu olan İşbank AG’yi söyleyebiliriz. Fransa’daki Türk Bankası İşbank AG Paris Şubesi hakkında yazımızda detaylı bilgi bulabilirsiniz.

İşbank AG Almanya merkezli olarak Avrupa’da faaliyet göstermek adına kurulmuş bir Türk Bankası’dır. İşbank AG’nin hisseleri Türkiye İş Bankası’na aittir. Bu nedenle İşbank AG’ye gönül rahatlığı ile Türk Bankası denilebilir. İşbank AG’nin Almanya’da pek çok şubesi bulunduğu gibi; Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da ve Fransa’nın başkenti Paris’te de şubeleri bulunmaktadır.

İşbank AG Paris Şubesi

İş Bankası Paris Şubesi hakkında detaylı bilgi edinmek isteyenler için Paris İşbank Şubesi iletişim bilgilerini paylaşalım. Fransa’daki bütün bankaları buradan görebilir ve Fransa kredi başvurusu yapmak için farklı bankaları da değerlendirebilirsiniz.

Fransa İş Bankası Paris Şubesi İletişim Bilgileri

  • Fransa İş Bankası Paris Şubesi Adresi: 13. Place Kossuth 75009 Paris
  • Fransa İş Bankası Paris Şubesi Tel No: +33 1 43 12 93 70
  • Fransa İş Bankası Paris Şubesi Fax No: 433 1 48 78 02 70 / 71

Fransa İş Bankası Kredi Veriyor Mu?

Almanya merkezli olarak kurulmuş olan İşbank AG Paris Şubesi, İşbank’ın Almanya’da sunduğu kredileri Paris’te de sağlamaktadır. Bu kapsamda Fransa’da kredi kullanmak isteyen gerek gurbetçiler ve gerekse Fransa’daki diğer yerleşikler İşbank kredilerinden yararlanabilirler. İşbank AG Fransa’da hem konut kredisi, hem de anında kredi ürünü ile ihtiyaç kredisi imkanı sağlamaktadır. Fransa’da Türk Banka Şubeleri Fransa’da Hangi Türk Bankaları Var haberimiz akabinde; İş Bankası Fransa kredi örneği için buraya göz atabilir ve Fransa kredi faiz oranlarını da görebilirsiniz.

Fransa’da ev almak isteyenler İşbank AG mortgage kapsamında nakit desteği edinebilmektedirler. Ayrıca Fransa’da oturan ancak Türkiye’de ev sahibi olmak isteyenler için de Fransa İşbank AG Paris şubesi kredi desteği sağlamaktadır.

Fransa İş Bankası Vadeli Hesap Var Mı?

İş Bankası Paris Şubesi diğer bankalarda olduğu gibi, vadeli hesap hizmeti de sağlamaktadır. Vadeli hesap ile Fransa’da nakdini değerlendirmek isteyen kişi İş Bankası Paris Şubesi’nin vadeli hesaplarında mevduatını değerlendirebilmekte ve faiz getirisi elde edebilmektedir.