Fibabanka Otokoç 2.El Taşıt Kredisi Kampanyası Duyuruldu!

Fibabanka Otokoç 2.El Taşıt Kredisi Kampanyası Duyuruldu!

18 Kasım 2019 0 Yazar: Suat Bulut

Türkiye’nin en önemli bankacılık kurumlarından biri olan Fibabanka, taşıt satışı alanında faaliyet gösteren Otokoç ile önemli bir işbirliğine imza attı. Bilhassa ikinci el araç alım satımlarında önemli bir opsiyon oluşturan Otokoç ile Fibabanka işbirliğinde taşıt kredisi kampanyası düzenlendi. 2019 yılı taşıt kredisi kampanyaları arasında önemli bir yere sahip olan Fibabanka Otokoç 2.el taşıt kredisi kampanyasının 2020 yılı için de devam etmesi öngörülüyor.

Fibabanka Otokoç taşıt kredisi kampanyasından, Otokoç’un bayilerinden ikinci el araç satın alacak müşteriler yararlanabilecek. Söz konusu kampanya kapsamında alınacak 2. el araçların maksimum 5 yaşında olmasına izin verilmektedir. Aylık yüzde 0,89 gibi cazip bir faiz oranı ile sunulacak kampanya uyarınca kullanılacak kredilerden binde 5 oranında da kredi tahsis ücreti tahsil edilecektir. Katılım bankalarından taşıt finansmanı kampanyası haberi için buraya göz atabilirsiniz.

Hangi Otokoç Bayileri 2.El Taşıt Kredisine Katılıyor?

Otokoç / Birmot bayilerinde geçerli olacak taşıt kredisi kampanyası için bayi listesi aşağıdaki gibidir…

  • İstanbul Anadolu Otokoç (Çekmeköy Otokoç)
  • İstanbul Avrupa Otokoç (İstinye Otokoç)
  • İstanbul Sancaktepe Otokoç (Sancaktepe Otokoç)
  • İstanbul Anadolu Birmot (Maltepe Birmot)
  • İstanbul Avrupa Birmot (İstinye Birmot)
  • İstanbul Beylikdüzü Birmot (Beylikdüzü Birmot)

Fibabanka Otokoç 2.El Taşıt Kredisi Koşulları!

Fibabanka’dan taşıt kredisi kullanarak yukarıda zikredilen Otokoç Bayii’lerinden ikinci el araç almak isteyen kişiler için kredi koşulları aşağıdaki gibidir.

  • Kullanılan taşıt kredisine uygulanacak faiz oranı aylık yüzde 0,89’dur.
  • Kredi tahsis ücreti ya da bir başka deyişle dosya masrafı olarak yüzde yarımlık masraf krediyi kullanan müşteriye yansıtılmaktadır.
  • Alınan kredinin geri ödeme vadesi azami 24 ay olarak tayin edilmiştir.
  • Krediye konu Otokoç’tan alınan 2.el aracın kaskosu, trafik sigortası ve kredi için gereken hayat sigortası Fibabanka’dan yapılmak zorundadır.

Fibabanka Otokoç 2.el araç kredisi başvurusu şubeye gitmeden kısa SMS ile kolayca yapılabilmektedir. Fibabanka 2.el taşıt kredisi kullanarak Otokoç’tan araba almak için cep telefonunun kısa mesaj kısmına; “ARABA” yazılıp boşluk bırakıldıktan sonra “TC Kimlik Numarası” yazılmalı ve 3422’ye gönderilmelidir. Fibabanka kredi başvurusu olumlu değerlendirildiği takdirde müşteri ile iletişime geçmektedir.