Evde Ihlamur Paketleme İşi İle Para Kazanma

Evde Ihlamur Paketleme İşi İle Para Kazanma

22 Haziran 2020 1 Yazar: Nilgün Ciğerci

Evde ıhlamur paketleme işi evde yapılacak ek iş fikirleri arasında en popüler işlerdendir. Bir işte çalışan, boş zamanlarını kazanca dönüştürmek isteyenler için çok iyi bir ek iş kapısı. Evde ıhlamur paketleme işi için daha çok bayanlar tercih ediliyor. Evde ek iş fikirleri arasında düzenli yapılan bu iş iyi kazançlar bırakmasına karşın, kış zamanlarında daha çok ilgi görüyor.

Çok kolay bir iş olmasıyla beraber ev hanımları rahatlıkla ıhlamurları evlerinde paketleyebilirler. Bu işi yapabilmek için bir firma ile anlaşmanız yeterli olacaktır. Bu sayede sürekli sizinle çalışarak her kış bu işi size verebilirler. Aylık 1.500 TL kazandıran bu işi yapmak için ne yapmalıyım?

Evde Ihlamur Paketleme İşinde Kazanç Nasıldır?

Evinizde ıhlamur paketleme işi ile normalden daha çok para kazanabilirsiniz. Mesela, aylık paketleme işinde bir yerde çalışıyor olsanız, sabit bir maaş alırsınız ve yol masrafları da cabası. Ama bu işi evden yaparak para kazanmak için istediğiniz boş zamanı seçer ve rahat çalışırsınız. Evde daha yoğun bir tempoyla bu kazancı ikiye katlamanız mümkündür.

Bu işte evde paketleme işi için belirli bir miktar olsa da yapabileceğiniz oranda iş alabilirsiniz. Mesela: bir haftada 20 kg ıhlamur paketleme yaparsanız, belirli bir ücret, 60 kg veya üstü paketleme yaparsanız bu durumda ücretiniz orantılı olarak artacaktır. Kısacası bu işte kazanacağınız miktarı siz belirlemiş oluyorsunuz. Bu durum için kendinize her gün için sabit saatler belirlemelisiniz.

Dilerseniz daha çok evde ıhlamur paketleme işi alarak, kadınlar arasında bir grup kurabilirsiniz. Böylece kazancınızı daha çok yukarılara çıkarabilirsiniz. Bunun dışında, bu işten standart olarak aylık 500 ile 1.500 TL arasında değişen kazançlar elde edebilirsiniz.

 

Kaynak : https://www.paramatix.com/