EURO Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı Fiyat Artışı KAP Açıklaması! EUYO Hisse

EURO Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı Fiyat Artışı KAP Açıklaması! EUYO Hisse

7 Ocak 2021 0 Yazar: Şerife Uslu

EURO Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi Kamuyu Aydınlatma Platformu KAP’a; “BİAŞ’da oluşan ağırlıklı ortalama fiyatın, pay başına net aktif değerin 2 katını aşması” hakkında açıklamada bulundu. EURO Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı fiyat artışı KAP açıklaması aşağı verilmiştir. Borsa sektörlere göre şirketler listesi 2021 için de buraya göz atabilirsiniz.

EURO Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı Fiyat Artışı KAP Bildirimi!

EURO Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı KAP Bildirimi:

Şirketimizin 06.01.2021 tarihi itibarıyla net aktif değer tablosuna göre pay başına net aktif değeri 1.91 TL, BİAŞ’ta oluşan ağırlıklı ortalama fiyatı ise 4,29-TL ile pay başına net aktif değerinin 2 katını aşmıştır.

Sermaye Piyasası Kurulunun (III-48.5) sayılı Menkul Kıymet Yatırım Ortaklıklarına İlişkin Esaslar Tebliğinin “Bilgi verme ve kamuyu aydınlatma” başlıklı 36. maddesinin ikinci fıkrasının “Ortaklık paylarının BİAŞ’ta oluşan ağırlıklı ortalama fiyatının, pay başına net aktif değerinin 2 katını aşması halinde; izleyen iş gününden itibaren bu durum ortadan kalkıncaya kadar, ortaklığın sektörel bazda hazırlanan portföy ve net aktif değer tablosunun her iş günü, KAP’ta yayımlanması zorunludur.” hükmü gereğince, sektörel bazda hazırlanan 06.01.2021 tarihli portföy ve toplam değeri tablosu ekte kamuoyunun bilgisine sunulmaktadır.

Saygılarımızla.

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
06.01.2021
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)

EURO Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi Kamuyu Aydınlatma Platformu KAP Bildirim Kaynak: https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/897621