BOBET: Boğaziçi Beton 180 Milyon Liralık Sözleşme İmzaladı

BOBET: Boğaziçi Beton 180 Milyon Liralık Sözleşme İmzaladı

19 Eylül 2022 0 Yazar: Şerife Uslu

BOBET: Boğaziçi Beton 180 milyon liralık sözleşme imzaladı… Boğaziçi Beton Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi tarafından yapılan açıklamada Ram and Sons İnşaat ve Dış Tic. A.Ş. İle Bahçelievler Rams Garden Projesi için hazır beton tedarik sözleşmesi imzalandığı belirtildi. Bu kapsamda proje lokasyonunda hazır beton santrali kurulmasına ve şube açılışı yapılmasına karar verildiği deklare edildi. Proje kapsamında yaklaşık 180 Milyon TL tutarında hazır beton tedarik işi olacağı vurgulandı. Haberimiz devamında firmadan yapılan açıklama detaylı şekilde yer almaktadır, incelenebilir. Ayrıca diğer hisse haberleri için de buraya göz atılabilir.

BOBET: Boğaziçi Beton 180 Milyon Liralık Sözleşme İmzaladı

Boğaziçi Beton Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“ Ram and Sons İnşaat ve Dış Ticaret A.Ş. ile İstanbul-Bahçelievler lokasyonunda yer alan Bahçelievler Rams Garden Projesi kapsamında yapılacak olan konut inşaatı için hazır beton tedarik sözleşmesi imzalanmış olup proje lokasyonunda hazır beton santrali kurulmasına ve şube açılışı yapılmasına karar verilmiştir.

Proje kapsamında yaklaşık 180 Milyon TL tutarında(Proje kapsamında tutar değişkenlik gösterebilir) hazır beton tedarik işi olacaktır. ”

Yeni İş İlişkisine Başlanan/Başlanacak Kişinin Niteliği
Müşteri (Customer)
Müşterinin/Tedarikçinin Adı Soyadı/Ticaret Unvanı
Ram and Sons İnşaat ve Dış Ticaret A.Ş.
Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Gelir Tablosundaki Net Satışlar/Satılan Mal Maliyeti İçindeki Payı
Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Bilançosundaki Ticari Alacaklar/Borçlar İçindeki Payı
İş İlişkisinin Başlamasının Öngörüldüğü Tarih
19/09/2022
Varsa Sözleşmenin Önemli Koşulları
Yeni İş İlişkisinin Ortaklık Faaliyetlerine Etkisi
Olumlu