Almanya Kiralık Kasa Kuveyt Türk Bank Güvencesi İle!

Almanya Kiralık Kasa Kuveyt Türk Bank Güvencesi İle!

7 Nisan 2020 0 Yazar: Emine Zaman

Kiralık kasa gündelik hayatın en büyük ihtiyaçlarından birisi konumunda yer alıyor. Maddi olarak değerli ya da manevi olarak kıymetli eşyalarını evinde yahut iş yerinde saklamak istemeyen, değerli varlıklarının güvenliğini riske sokmayan istemeyen herkes kiralık kasa hizmetine başvurmakta. Almanya’da kiralık kasa hizmeti veren bankalardan birisi de KT Bank. Kuveyt Türk AG kiralık kasa hizmetinden Almanya’da ikamet eden herkes yararlanabilmektedir. Almanya kiralık kasa KT Bank hizmeti detaylarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Almanya’da Kiralık Kasa Nasıl Açılır?

Almanya’da kiralık kasa kiralamak isteyen kişiler KT Bank ile iletişime geçebilmektedirler. Hali hazırda KT Bank AG müşterisi olanların banka şubesinden randevu dahi almasına gerek yoktur. Kimlik yahut pasaport ile KT Bank şubelerinden birine başvurarak kiralık kasa açtırabilmektedirler. Hali hazırda KT Bank müşterisi olmayan kişiler ise KT Bank şubelerinden birinden randevu alarak kiralık kasa açtırmak için ilgili şubeye başvurabilmektedirler. Kiralık kasa ile ilgili aklınızdaki sorulara buradan göz atabilirsiniz.

Almanya’da Kiralık Kasa Nerede Var?

Almanya’da kiralık kasa açtırmak isteyenler için KT Bank Berlin Şubesi ve Frankfurt Şubesi ile hizmet vermektedir.  Almanya’da KT Bank Frankfurt Şubesi kiralık kasa ve KT Bank Berlin Şubesi kiralık kasa hizmeti sayesinde; ziynet eşyaları, değerli eşyalar ve değerli belgeler, usb, chipli kart vb. gibi bütün önemli varlıklar yüksek güvenlikle koruma altına alınabilmektedir.

Almanya’da Kiralık Kasa Boyutları! Almanya Banka Kasası Boyutları KT Bank!

Almanya banka kasası boyutları “S”, “M”, “L” ve “XL” şeklindedir. Almanya’da kiralık kasa boyutları “S” küçük kiralık kasa, “M” orta boy kiralık kasa, “L” büyük boy kiralık kasa ve “XL” de en büyük boy kiralık kasa anlamındadır.

Almanya KT Bank Berlin Şubesi Kiralık Kasa Fiyatları!

Almanya kiralık kasa fiyatları bankadan bankaya göre değiştiği gibi, aynı banka içerisinde farklı şubelerde de değişiklik göstermektedir. Bunun yanı sıra Almanya’da kiralık kasa boyutları doğrultusunda kiralık kasa ücretleri de değişiklik göstermektedir. Almanya banka kasası boyutlarına göre banka kasası ücretleri aşağıdaki gibidir.

  • KT Bank Berlin Şubesi Almanya küçük banka kasası ücreti 125 Euro
  • KT Bank Berlin Şubesi Almanya orta boy kiralık kasa ücreti 150 Euro
  • KT Bank Berlin Şubesi Almanya büyük kiralık kasa ücreti 250 Euro
  • KT Bank Berlin Şubesi en büyük banka kasası bulunmamaktadır.

Almanya KT Bank Frankfurt Şubesi Kiralık Kasa Fiyatları!

  • KT Bank Frankfurt Şubesi Almanya küçük kiralık kasa ücreti 75 Euro
  • KT Bank Frankfurt Şubesi Almanya orta boy banka kasası ücreti 150 Euro
  • KT Bank Frankfurt Şubesi Almanya büyük banka kasası ücreti 250 Euro
  • KT Bank Frankfurt Şubesi Almanya en büyük kiralık kasa ücreti 350 Euro’dur.

Almanya KT Bank Müşteri Hizmetleri

Almanya KT Bank kiralık kasalar ile ilgili KT Bank müşteri hizmetleri aracılığı ile daha detaylı bilgi alınabilir. Almanya KT Bank telefon numarası ya da Almanya KT Bank müşteri hizmetleri hafta içi Pazartesi’nden Cuma’ya kadar saat 8-18 arası aranabilir. Almanya KT Bank telefon numarası ya da Almanya KT Bank müşteri hizmetleri numarası: 069 – 255 10 200

Kiralık kasa haczedilebilir mi, ortak kiralık kasa açılabilir mi buradan göz atabilirsiniz.