ALCTL: Alcatel’den Türk Telekom İle 4 Yeni İş Emri Açıklaması

ALCTL: Alcatel’den Türk Telekom İle 4 Yeni İş Emri Açıklaması

2 Ekim 2021 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

ALCTL: Alcatel’den Türk Telekom ile 4 yeni iş emri açıklaması… Alcatel Lucent Teletaş Telekomünikasyon Anonim Şirketi tarafından dün (1 Ekim 2021) yapılan 4 farklı açıklamada; Türk Telekomünikasyon ile imzalanan sözleşme kapsamında satışa yönelik 4 yeni iş emri alındığı belirtildi. Alınan iş emirlerinin sırası ile; 10 milyon Amerikan Doları, 30 milyon Amerikan Doları, 13.000.558 Amerikan Doları ve 6.355.547 Amerikan Doları bedel üzerinden olduğu açıklandı. Haberimiz devamında Alcatel’den yapılan açıklamalar yer almaktadır, incelenebilir. Ayrıca ALCTL haberleri için de buraya göz atılabilir.

ALCTL: Alcatel’den Türk Telekom İle 4 Yeni İş Emri Açıklaması

Alcatel Lucent Teletaş Telekomünikasyon’dan yapılan açıklamalarda şu ifadelere yer verildi:

“ Şirketimiz ile Türk Telekomünikasyon A.Ş. arasında,  2016 yılında imzalanmış olan Sistem, Donanım,  Yazılım, Bakım ve Destek Hizmetleri Çerçeve Sözleşmesi kapsamında toplamda 10 Milyon ABD Doları tutarında, IP/MPLS ürünlerine ilişkin satış, bakım ve destek hizmetlerini içeren yeni iş emri imzalanmıştır. ”

“ Şirketimiz ile Türk Telekomünikasyon A.Ş. arasında,  2016 yılında imzalanmış olan Sistem, Donanım,  Yazılım, Bakım ve Destek Hizmetleri Çerçeve Sözleşmesi kapsamında toplamda 30 Milyon ABD doları tutarında, IP/MPLS ürünlerine ilişkin satış, bakım ve destek hizmetlerini içeren yeni iş emri imzalanmıştır. ”

“ Şirketimiz ile Türk Telekomünikasyon A.Ş. arasında,  2016 yılında imzalanmış olan Sistem, Donanım,  Yazılım, Bakım ve Destek Hizmetleri Çerçeve Sözleşmesi kapsamında toplamda 13.000.558 ABD doları tutarında, Optik ürünlerine ilişkin satış, bakım ve destek hizmetlerini içeren yeni İş Emri imzalanmıştır. ”

“ Şirketimiz ile Türk Telekomünikasyon A.Ş. arasında,  2016 yılında imzalanmış olan Sistem, Donanım, Yazılım, Bakım ve Destek Hizmetleri Çerçeve Sözleşmesi kapsamında toplamda 6.355.547 ABD doları tutarında, IP/MPLS ürünlerine ilişkin satış, bakım ve destek hizmetlerini içeren yeni iş emri imzalanmıştır. ”


Yararlanılan kaynak: https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/966232