Albaraka’dan Dayanıklı ve Yarı Dayanıklı Ürünler İçin Tüketici Finansmanı

Albaraka’dan Dayanıklı ve Yarı Dayanıklı Ürünler İçin Tüketici Finansmanı

10 Mart 2017 0 Yazar: Emine Zaman

Artan ihtiyaçlarınız, ev yenileme, elektronik alet, beyaz eşya gibi harcamalarınız için gereken finansmanı Albaraka Türk Katılım Bankası’ndan sağlayabilirsiniz. Albaraka tüketici finansmanı ile müşterilerine likidite sağlamaktadır.

Albaraka dayanıklı ve yarı dayanıklı ürünler için tüketici finansmanı hizmetinden faydalanmak, uygun kar oranları ile finansman sağlamak istiyorsanız, Albaraka Türk şubelerine uğrayabilirsiniz. Albaraka Türk tüketici finansmanı hizmeti dahilinde aylık yüzde 1,25 kar oranı uygulamaktadır. Yüzde 1,25 kar oranı ile sağlanan likidite 48 aya varan vadelerde rahatlıkla ödenebilmektedir. Tüketici finansmanı kapsamında azami vade 48 ay olarak belirlenmiştir. Söz konusu vade süresi içerisinde müşteri, kendi gelir planına göre, aylık eşit taksitlerle yahut 2- 3 aylık dönemlerde ve bunun yanı sıra esnek taksitlerle finansman geri ödemelerini tamamlayabilmektedir.

Albaraka Tüketici Finansmanı 5.000 TL Örnek Hesaplama

Albaraka Türk Katılım Bankası ihtiyaç finansmanı kapsamında finansman tahsis bedeli tahsil etmektedir. Dosya masrafı da denilen finansman tahsis ücreti talep edilen tutarın yüzde 0,5’i kadardır. Dayanıklı ve yarı dayanıklı ürünler için tüketici finansmanı ürünü dahilinde 5 bin TL likidite sağlamak isteyen müşteri aylık yüzde 1,25 kar oranından yararlanacaktır. Yüzde 1,25 kar oranı ile sağladığı finansmanı 24 ay vadede geri ödeyecek ise aylık taksitleri 249,62 TL kadar olacaktır. Vade sonunda müşteri toplam 5 bin 991 TL kadar finansman geri ödemesi yapmış olacaktır.

Albaraka Türk Katılım Bankası söz konusu meblağ için 25 TL dosya masrafı talep edecektir. Albaraka Türk ihtiyaç finansmanı hizmeti dahilinde kullanılan 5 bin TL finansmanın aylık maliyet oranı yüzde 1,54; yıllık toplam maliyet oranı ise yüzde 20,17 olacaktır. Size en uygun tüketici finansmanını bulmak için burayı ziyaret edebilirsiniz.