Türkiye Finans Katılım Bankası Konut Finansmanı Kar Oranları Yüzde 0,89’dan Başlıyor

Türkiye Finans Katılım Bankası Konut Finansmanı Kar Oranları Yüzde 0,89’dan Başlıyor

10 Mart 2017 0 Yazar: Emine Zaman

Artık kendi evinizde oturmak için yahut yatırım amacı ile konut sahibi olmak istiyorsanız, Türkiye Finans “Konut Finansmanı” kampanyasından faydalanabilirsiniz. Türkiye Finans Katılım Bankası konut finansmanı hizmetinden yararlanarak, katılım bankacılığı esaslarında, avantajlı koşullar ve uygun kar oranları ile likidite sağlayabilirsiniz.

Banka bahse konu mortgage finansmanı ürünü dahilinde aylık yüzde 0,88’den başlayan kar oranları uygulamaktadır. Kampanya kapsamında uygulanan kar oranı, finansman geri ödemesinin yapılacağı vade süresine göre farklılık göstermektedir. Banka 36 ay vade ile finansman sağlamış müşteriye aylık yüzde 0,97; 60 ay vadede geri ödemelerini tamamlayacak olan müşteriye aylık yüzde 1,00 ve 120 ay vadede ise aylık yüzde 1,03 kar oranı uygulamaktadır. Farklı vade sürelerinde kar oranları değişkenlik göstermektedir. Kar oranları yüzde 0,89 ile 1,03 arasında değişmektedir.

Türkiye Finans Konut Finansmanı Kapsamında Azami Vade 120 Ay!

Türkiye Finans avantajlı mortgage finansmanı kampanyası uyarıca maksimum 120 aya kadar vadelendirme yapabilmektedir. Avantajlı mortgage kampanyası kapsamında finansman sağlamak isteyen müşteri, bankanın avantajlı finansör ve kredi kartı başvurusu yaparak ve 2 adet ödeme talimatı vererek avantajlı mortgage finansmanı kampanya koşullarından yararlanabilmektedir. Türkiye Finans Katılım Bankası konut finansmanı uyarınca finansman tahsis bedeli talep etmektedir. Finansman tahsis bedeli talep edilen meblağın binde 5’i oranındadır. Ayrıca ekspertiz ücreti ve ipotek tesis bedeli banka tarafından müşteriden tahsil edilmektedir.

Kampanya dahilinde müşterinin DASK (Deprem Sigortası) ve konut sigortası yaptırması gerekmektedir. Buna ek olarak kampanya dahilinde finansman güvence sigortası yaptırılması da banka tarafından talep edilmektedir. Konut finansmanı kapsamında likidite sağlamak için Türkiye Finans şubelerine uğrayabilir, size en uygun konut finansmanı ürününü bulmak için buraya göz atabilirsiniz.