Akbank’tan Yüzde 1,15’ten Başlayan Faiz Oranlarıyla İhtiyaç Kredisi

Akbank’tan Yüzde 1,15’ten Başlayan Faiz Oranlarıyla İhtiyaç Kredisi

12 Mart 2017 0 Yazar: Emine Zaman

Akbank, ihtiyaç sahibi müşterilerine finansman sağlıyor. Kredim Akbank’ta ürünü dahilinde ihtiyaç duyduğunuz nakdi sağlayabilir, kredi hizmetinin avantajlı koşullarından faydalanabilirsiniz. Akbank ihtiyaç kredisi kapsamında finansman sağlamak istiyorsanız, son tarih 31 Mart!

Akbank tüketici kredisi uyarınca aylık yüzde 1,15’ten başlayan faiz oranları uygulamaktadır. Bahse konu kredi hizmeti kapsamında uygulanan faiz oranları vade süresine ve kredi kullanımı gerçekleştirilen kanala göre farklılık göstermektedir. Şubeden kullanılan kredilerde 24 aya kadar olan tüm vade ve tutarlarda aylık yüzde 1,15 faiz oranı uygulanmaktadır. Akbank tüketici kredisi kapsamında 25 bin TL ve üzeri meblağlarda aylık yüzde 1,25; 50 bin TL ve üzeri meblağlarda ise aylık yüzde 1,15 faiz oranı uygulamaktadır.

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvuru Kanalları

Banka kredi hizmeti dahilinde azami vade süresini 48 ay olarak belirlemiştir. 48 aya kadar olan vadelerde müşteri özelinde ödeme planları oluşturulabilmektedir. Akbank ihtiyaç kredisi ürünü uyarınca, müşterinin talep etmesi halinde ödemelerine 3 ay sonra başlayabilmektedir. 3 ay ertelemeli kredi dahilinde şimdi kullandığınız krediyi yaza kadar erteleyerek ödeme kolaylığından faydalanabilirsiniz. Kredi vadelendirme, 3 ay öteleme dahil olmak üzere maksimum 48 ay vade ile yapılabilmektedir.

Kredim Akbank’ta hizmeti koşullarına göre kredi başvurusu Akbank şubelerinden yapılabildiği gibi Akbank internet ve mobil şubeden ve Akbank telefon şubeden de yapılabilmektedir. İhtiyaç kredisi kapsamında belirtilen faiz oranları Akbank şubeden yapılan başvurularda geçerlidir. Telefon ve internet kanalından yapılan başvurularda uygulanan faiz oranı farklılık gösterebilmektedir. Banka tüketici kredisi uyarınca kredi tahsis bedeli talep etmekte ve hayat sigortası yaptırılmasını zorunlu tutmaktadır.

Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak için 31 Mart tarihine kadar başvuru yapabilirsiniz. Diğer ihtiyaç kredisi seçenekleri için burayı ziyaret edebilirsiniz.