Akbank’tan KOBİ’ye Anında Kredi Paketi

Akbank’tan KOBİ’ye Anında Kredi Paketi

4 Nisan 2017 0 Yazar: Emine Zaman

Akbank KOBİ’lere özel Anında Kredi Paketi ürünü sunuyor. Nakde ihtiyacı olan Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler 1 SMS ile Anında Kredi Paketi’ne başvuru yapıp, birçok avantajdan faydalanabilirler.

Akbank KOBİ’lere özel paket kapsamında TL taksitli ticari kredi, ticari artı para, Axess Bussines ve çek karnesi bulunmaktadır. Akbank Anında Kredi Paketi ürününe sahip olan müşterilere söz konusu ürünlerin yanı sıra ücretsiz bankacılık hizmeti avantajı da sunmaktadır. Akbank ücretsiz bankacılık hizmetini 3 ay boyunca müşterilere sunmaktadır.

Anında Kredi Paketi dahilinde bulunan taksitli ticari kredi KOBİ’ler için büyük avantaj oluşturmaktadır. Paket kapsamında taksitli ticari kredi ürününden faydalanarak 20 bin TL finansman sağlayan müşteri, kullandığı krediyi günlük 25 TL’lik taksitlerle geri ödeyebilmektedir.

Akbank’tan KOBİ’ye Anında Kredi Paketi 50.000 TL!

Akbank Anında Kredi Paketi kapsamında bulunan taksitli ticari kredi, kredi kartı ve ticari artı para kredisini birlikte kullanan müşterilerine kimi avantajlar sunmaktadır. Söz konusu müşteriler Akbank şubelerinden 10 adet ücretsiz havale, 10 adet EFT, 10 adet çek tahsilatı, ADK’dan ise sınırsız sayıda havale ve EFT işlemi gerçekleştirebilmektedir. Anında Kredi Paketi dahilinde maksimum 50 bin TL finansman sağlanabilmektedir. Akbank KOBİ kredi paketi kapsamında azami vadeyi ise 36 ay olarak belirlemiştir.

Akbank’tan KOBİ’ye anında kredi paketi uyarınca uygulanan faiz oranı ise banka tarafından aylık yüzde 1,52 olarak belirlenmiştir. Bahse konu KOBİ paketi dahilinde sağlanan finansman geri ödemeleri aylık taksitlerle ödenebileceği gibi günlük taksitlerle de ödenebilmektedir. Akbank Anında Kredi Paketi’ne sahip olmak ve avantajlarından yararlanmak isteyen müşteriler ANINDA, TC Kimlik No’yu aralarında boşluk bırakarak yazıp, Turkcell hatlı telefondan 4425’e, diğer operatölerden ise 0532 444 4425’e mesaj gönderebilirler.

Size en uygun KOBİ kredisi seçenekleri için ise buraya göz atabilirsiniz.