Akbank KOBİ’ye 1 Günde Kredi Veriyor!

Akbank KOBİ’ye 1 Günde Kredi Veriyor!

5 Nisan 2017 0 Yazar: Emine Zaman

Akbank KOBİ’lere anında kredi hizmeti sunuyor. Müşteri ihtiyaçlarına özel kredi ürünleri hazırlayan banka, bireysel kredi hizmetinin yanı sıra KOBİ’ye (Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler) esnafa da kredi hizmeti vermektedir. Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmelerin ihtiyaçlarını hemen karşılamak adına “1 Günde Kredi” ürünü ile 1 günde finansman sağlamaktadır.

Akbank 1 Günde Kredi kapsamında KOBİ’lere 50 bin TL‘ye kadar likidite sağlamaktadır. 1 Günde Kredi ürünü koşullarından faydalanarak likidite sağlamak isteyen müşterinin başvuru yapması ve başvurunun olumlu sonuçlanması halinde talep edilen finansman 1 gün içerisinde müşteriye iletilmektedir.

Akbank KOBİ Kredisi

Akbank’ın bahse konu kredi hizmeti dahilinde uygulanacak olan faiz oranı müşteri özelinde belirlenecek olup başvuru sırasında müşteriye bildirilecektir. Akbank KOBİ kredisi kapsamında müşterinin geri ödemesini yapacağı vade süresi de başvuru sırasında belirlenecektir. Ödeme planı müşterinin gelir durumuna göre düzenlenebilmektedir. 1 Günde Kredi Akbank KOBİ kredi ürünlerinden sadece biridir. Diğer Akbank KOBİ kredileri için buraya göz atabilirsiniz.

Akbank haricindeki bankalar da esnaflara kredi olanakları sağlamaktadır. Pek çok bankanın Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler için kredi seçeneği bulunmaktadır. Bankaların KOBİ kredileri ile esnaflar kullandıkları krediler ile masraflarını karşılayabilmekte ve borçlarını uzun vadede küçük taksitler halinde geri ödeyebilmektedirler.

Farklı bankaların KOBİ kredileri ya da bankaların esnaf kredilerini karşılaştırmak vatandaşın daha cazip koşullarda kredi edinmesine imkan tanıyabilir. Size en uygun KOBİ kredisi için ise burayı ziyaret edebilirsiniz.