Acil Para Lazım Diyenlere İş Bankası Anında Kredi Hazır!

Acil Para Lazım Diyenlere İş Bankası Anında Kredi Hazır!

15 Şubat 2017 0 Yazar: Emine Zaman

1924 yılından bu yana hizmet veren, Türkiye’nin ilk özel bankası olan İş Bankası, müşterilerine kredi imkanı sunmaya da devam ediyor. Acil nakit lazım diyen müşteriler için İş Bankası Anında Kredi hazır.

İş Bankası’nın finansman ürünü kapsamında yapılan başvurunun onaylanması durumunda, banka talep ettiğiniz kredi tutarını mevduat hesabınıza aktarmaktadır. Hesabınıza aktarılacak olan krediyi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Anında Kredi dahilinde bankaya gidip sıra beklemek zorunda kalmadan, hafta içi çalışma saatlerini beklemeye gerek duymadan likidite sağlayabilirsiniz. İstediğiniz her an, 7 gün 24 saat boyunca kredi hizmeti veren banka anında ihtiyaç kredisi uyarınca uygun faiz oranları ve uzun vade imkanı sunmaktadır.

İş Bankası Anında Kredi Hesaplama!

İş Bankası hızlı kredi kapsamında aylık yüzde 1,24 faiz oranı ile finansman sağlamaktadır. Söz konusu online kredi ürünü uyarınca azami kullanılabilecek meblağ 25 bin TL’dir. 25 bin TL’ye kadar kullanılabilen finansman maksimum 48 ay vadelendirilebilmektedir. Banka anında kredi dahilinde talep edilen tutarın yüzde 0,5’i kadar kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Ayrıca müşterinin hayat sigortası yaptırması zorunlu tutulmuştur.

Anında tüketici kredisi ürünü kapsamında 15 bin TL kredi kullanan müşteri aylık yüzde 1,24 faiz oranından yararlanacaktır. 48 ay vadelendirme talep eden müşteri aylık 439,50 TL’lik taksitlerle kredi geri ödemesini gerçekleştirecektir. Vade sonunda toplam ödenecek olan miktar 21 bin 96 TL olacaktır. İşbank BSMV dahil olmak üzere 78,50 TL kredi tahsis ücreti ve ortalama 166,65 TL hayat sigortası poliçe bedeli tahsil edecektir. Hayat sigortası poliçe primi müşteri özelinde farklılık göstermekte olup, örnek hesaplamada belirtilen ücret ortalama bir tutardır. Anında Kredi koşullarından faydalanmak için İşbank’ın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. En uygun kredi seçenekleri için de ihtiyaç kredisi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.