QNB Finansbank Kasko Hizmeti de Veriyor!

QNB Finansbank Kasko Hizmeti de Veriyor!

15 Şubat 2017 1 Yazar: Emine Zaman

Aracınızı çalınma, kaza gibi aksiliklere karşı korumak istiyorsanız QNB Finansbank’ın Sombo Japan Sigorta A.Ş işbirliği ile sağladığı kaskodan yararlanabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine önem veren QNB Finansbank aracınızı sigorta altında tutmak için fırsat sunuyor. Trafikte olduğu her an kaza riski bulunan aracınıza kasko sigortası yaptırmak için her hangi bir QNB Finansbank şubesine uğrayabilirsiniz.

Banka sağladığı sigorta imkanı dahilinde çarpma, çarpılma, yanma ve devrilme gibi aksiliklerden dolayı oluşan maddi kaybınızı minimum seviyeye indirmektedir. Deprem, yanardağ püskürmesi, sel yahut su baskını gibi doğal afet koşullarından dolayı aracın zarar alması durumunda banka sigorta kapsamında müşterinin mağdur olmamasını sağlamaktadır. QNB Finansbank’ın kasko hizmeti kapsamına hırsızlık ve gelir kaybı gibi aksilikler de girmektedir.

QNB Finansbank Kaskonun Geçerli Olduğu Durumlar!

Grev, lokavt ve terör olayları gibi durumlardan dolayı oluşan hasarlar bahse konu kasko sigorta kapsamında değerlendirilmekte olup, aynı zamanda araç enflasyon koruması altındadır. Yani ek teminatlar hariç olmak üzere sigorta yapılan aracın poliçe üzerinde belirtilen sigorta bedeli, yine poliçe üzerinde yazılı bulunan yıllık maksimum artış oranına tabidir. Söz konusu artış oranı poliçede yazılı olan enflasyon oranından fazla olamayacağı gibi, aracın hasar tarihindeki piyasa bedelinden de fazla olamayacaktır.

Banka söz konusu kasko dahilinde kıymet kazanma tenzili yani eskime payı düşmeme teminatı da bulunmaktadır. Asistans hizmeti ve anlaşmalı servis uygulaması da bankanın kasko hizmeti dahilinde teminat verdiği konulardır. Söz konusu hizmetlerle aracın karşılaştığı sorun, zaman kaybedilmeden çözülmeye çalışılmaktadır. Banka kasko sigortası dahilinde hukuksal koruma teminatı vererek, aracın sigorta kapsamına giren konular dahilinde hukuksal anlaşmazlıkların giderilmesi için gereken, dava masrafı, hakem ücreti, icra masrafı gibi harcamaları karşılamaktadır. QNB Finansbank’ın Sombo Japan Sigorta A.Ş işbirliği ile sunduğu kaskodan faydalanmak için, banka şubelerini ziyaret edebilirsiniz.