Yapı Kredi ATM Günlük Para Çekme Limiti 2020

Yapı Kredi ATM Günlük Para Çekme Limiti 2020

10 Ocak 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Yapı Kredi ATM’lerinden pek çok işlem gerçekleştirilebilmektedir. Bu işlemlerin pek çoğundan banka masraf tahsil etmemektedir. Bazı işlemlerde ise masraf almak mecburidir. Pek çok bankacılık işlemini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirme olanağı sağlayan Yapı Kredi ATM’lerinden yapılabilen işlemler pek çok kişi tarafından araştırılmaktadır. Biz de bu konuyu araştırdık ve Yapı Kredi ATM günlük para çekme limiti 2020 yazımızda sizler için paylaştık. Yapı Kredi ATM’lerinden para yatırma ve çekme konusunda merak ettiklerinizi haberin devamında bulabilirsiniz.

Yapı Kredi ATM Günlük Para Çekme Limiti 2020!

Yapı Kredi ATM günlük para çekme limiti 2.000 TL olarak belirlenmiştir. Günlük 2.000 TL’ye kadar ücretsiz olarak Yapı Kredi ATM’lerinden nakit çekim yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Günlük Para Çekme Limiti Artırma 2020!

Yapı Kredi ATM’lerinden günlük 2 bin TL ücretsiz nakit çekim yapılabilmektedir. Bu meblağdan daha yüksek bir tutarda ATM’lerden günlük nakit çekimi yapmak istiyorsanız para çekme limitinizi artırabilirsiniz. Yapı Kredi ATM para çekme limiti artırma işlemi için Yapı Kredi şubelerine uğrayabilir ya da müşteri hizmetlerini arayabilirisiniz. Yapı Kredi ortak ATM hakkında merak ettiklerinize buradan göz atabilirsiniz.

Yapı Kredi ATM Limit Üstü Para Çekme 2020! Yapı Kredi Limit Üstü Para Çekme Ücreti 2020!

Yapı Kredi ATM’lerinden ücretsiz olarak çekilebilen tutarın yanı sıra belirli bir ücret ödenerek daha fazla miktarda para çekimi yapılabilmektedir. Yapı Kredi ATM limit üstü 19.900 TL’ye kadar nakit çekilebilmektedir. Yapı Kredi ATM limit üstü para çekme masrafı minimum 4,76 TL’dir. ATM limit üzeri para çekme masrafı çekilen tutara göre değişmekte olup, tutarın % 1,5’i olarak hesaplanmaktadır.

Yapı Kredi Kartsız İşlemle Para Çekme 2020! Yapı Kredi QR İle Para Çekme 2020! Yapı Kredi Karekod İle Para Çekme 2020!

Yapı Kredi ATM’den kartsız olarak para çekme işlemi yapılabilmektedir. QR ya da karekod ile bankamatiğe dokunmadan dahi para çekme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için Yapı Kredi mobilden para çek/ yatır butonuna basmanız, hangi hesabınızdan para çekmek istediğinizi seçmeniz ve bankamatiğin üzerindeki kodu telefonunuzun kamerasına okutmanız yeterli olacaktır. Yapı Kredi qr ile para çekme işlemi bu kadar kolay ve hızlı yapılabilmektedir. Yapı Kredi ATM karekod ile para yatırma, Yapı Kredi ATM QR ile nakit avans çekme gibi işlemlerinizi de yine Yapı Kredi mobil aracılığı ile bankamatiğe dokunmadan ve kartsız bir şekilde yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Karekod İle Para Çekme Limiti 2020! Yapı Kredi QR İle Para Çekme Limiti 2020!

Yapı Kredi qr ile para çekme limiti başka bir ifade ile Yapı Kredi karekod ile para çekme limiti günlük olarak 1.500 TL olarak belirlenmiştir. Yani Yapı Kredi ATM kartsız para çekme limiti 1.500 TL’dir. Yapı Kredi ortak ATM hakkında merak ettiklerinize buradan göz atabilirsiniz.