Vodafone İnternet Kampanyaları 2021 Bedava İnternet

Vodafone İnternet Kampanyaları 2021 Bedava İnternet

2 Ocak 2021 0 Yazar: Şerife Uslu

Global GSM devi Vodafone çağa ayak uyduran kampanyaları ile müşterilerine cazip fırsatlar sunuyor. Bu kapsamda Vodafone internet kampanyaları düzenliyor. Vodafone internet bedava kullanım imkanı da tanıyan bu kampanyalar hem Vodafone faturalı hat kullanıcıları için hem de Vodafone faturasız hat kullanıcıları için sunuluyor. Her iki hat için de farklı hediye internet kampanyaları düzenleyen Vodafone internet kampanyaları 2021 bedava internet seçenekleri detaylıca haberimizde incelenebilir.

Vodafone İnternet Kampanyaları 2021 Bedava İnternet Faturasız Hatlar İçin!

Faturasız hat kullanıcıları için Vodafone internet kampanyaları ve bedava internet fırsatları bu kısımda incelenecektir. Daha detaylı bilgi Vodafone resmi internet sitesinden elde edilebilecektir. Vodafone cep avans açma için de buraya göz atabilirsiniz.

Yeni Hat Alana Vodafone 27 GB Hediye İnternet Kampanyası!

Vodafone yeni hat alan müşterileri için bedava internet kampanyası düzenlemiştir. Bu kampanya dahilinde yeni faturasız Vodafone hattı alan müşterilere Vodafone 3 ay boyunca 20 GB hediye vermektedir. İlk ay hat içerisindeki 7 GB hediye internet ile birlikte 27 GB hediye internet ücretsiz şekilde kullanılabilmektedir. Sonraki 2 ay ise 27 GB internet 27’şer TL karşılığında kullanılabilmektedir. Kampanyadan numara taşıma yapan müşteriler yararlanamayacağı ve ancak yeni hat alan müşterilerin yararlanabileceği Vodafone tarafından deklare edilmiştir.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası İle Bedava İnternet Kazanma Fırsatı!

Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden özel TL yükleme hedeflerini gerçekleştiren müşteriler; Vodafone Yanımda Uygulaması’nda yer alan “Bana Ne Var” sayfasından hediyelerini alabilmektedir. Bu hediyeler arasında bedava internet hediyesi de bulunmaktadır.

Vodafone İnternet Kampanyaları 2020 Bedava İnternet Hem Faturalı Hem Faturasız Hatlar İçin!

Bu kısımda hem Vodafone faturasız abonelerin hem de Vodafone faturalı abonelerin yararlanabilecekleri hediye internet seçeneklerinden bahsedilecektir. Turkcell kredi kullanımı haberi için buraya göz atabilirsiniz.

Vodafone 4.5G Hediye İnternet Kampanyaları

Hali hazırda kullandığı 4,5G uyumlu olmayan SIM Kartını Vodafone’dan 4,5G uyumlu SIM Kartlar ile ücretsiz değiştiren müşterilere 1 ay geçerli 5 GB internet tanımlanmaktadır. Ayrıca 4,5G uyumlu kartla tanışma şerefine tarifeye ek 1 GB internet de hediye edilmektedir.

4,5G uyumlu karta geçiş yapanlar “Hediye Whatsapp Paketi” kapsamında da geçiş yapmalarının akabinde 60 gün boyunca Whatsapp’ı ücretsiz kullanabileceklerdir. Whatsapp kullanımları internet paketlerinden yemeyecek olup, sesli ve görüntülü Whatsapp görüşmelerinin ise bu kampanyaya dahil olmadığı açıklanmıştır.

4,5G uyumlu kartlara geçiş hediye internet kampanyası dahilinde Vodafone ayrıca müşterilerine kullandıkça internet kazanma imkanı da sağlamaktadır. Buna göre müşteriler kullanımlarına göre 4GB hediye internet kazanabileceklerdir. Bu konuda daha detaylı bilgi Vodafone resmi internet sitesinden elde edilebilir.

İnternetten Başvurana Vodafone’dan 7 GB Hediye!

Vodafone resmi internet sitesi üzerinden “hattımı Vodafone’a taşımak istiyorum” ya da “Yeni Faturalı hat almak istiyorum” diyen kişilere Vodafone aylık 7 GB hediye internet paketini tarifesine ek olarak tanımlamaktadır. Üstelik 7 GB hediye internet 1 yıl boyunca her ay yenilenmektedir. Vodafone cep avans kapatma için buraya göz atabilirsiniz.

Vodafone Mobil Ödeme Kullanan Müşterilere 1 GB Hediye Kampanyası

Google Play Store ve Apple App Store hesabı üzerinden ödeme yöntemi olarak Vodafone Mobil Ödeme tanımlanmış müşterilerin ilk 10 TL ve üzeri işlemlerinde Vodafone 1 GB hediye internet vermektedir. Kampanyadan bir defa yararlanılabilmektedir ve hem faturalı hem de faturasız Vaodafone hat sahipleri katılabilmektedir.

Vodafone Yanımda’ya Hoş geldin Hediyesi 5 GB Bedava İnternet!

Vodafone’a yeni gelen ve Vodafone Yanımda uygulamasını indiren kişiler Vodafone’dan 5 GB internet kazanma imkanına kavuşacaklardır. 5 GB bedava internet Vodafone tarafından 1 hafta kullanıma açık şekilde müşteri hattına tanımlanması için; Vodafone Yanımda’yı indiren kişinin uygulamada Ek Paketlere girerek hediyesini alması gerekmektedir.

Vodafone İnternet Kampanyaları 2021 Bedava İnternet Faturalı

Vodafone faturalı hat hediye internet kampanyaları bu kısımda incelenecektir.

Vodafone İnternet Kampanyaları 2021 Bedava İnternet 5 GB Faturalı

Vodafone’dan yeni faturalı hat alanlara Vodafone aylık 5 GB hediye internet tanımlamaktadır. Üstelik 5 GB hediye internet müşteriye 12 ay boyunca her ay yenilenerek verilmektedir. Bu da yıllık toplamda 60 GB bedava internet anlamına gelmektedir.

Vodafone Şehre Özel Aylık 2 GB Hediye İnternet Kampanyası!

Vodafone faturasız hatlardan faturalı hatlara geçenler ile diğer GSM operatörlerinden Vodafone’a geçen faturalı ya da faturasız hat sahipleri için aşağıdaki illerde aylık 2 GB hediye internet 12 ay boyunca verilmektedir. 1 yıl boyunca verilen hediye internet toplamı 24 GB olacaktır. Vodafone 2 GB hediye internet kampanyası kapsamındaki iller şunlardır…

İzmir, Kayseri, Mersin, Adana, Denizli, Balıkesir, Konya, Şanlıurfa, Sakarya, Samsun, Diyarbakır, Kocaeli, Manisa, Hatay ve Gaziantep

Kaynak: https://www.vodafone.com.tr/