Vakıfbank’tan Yeni Kredi “SKY Limit”

Vakıfbank’tan Yeni Kredi “SKY Limit”

20 Kasım 2019 0 Yazar: Suat Bulut

Ülke ekonomisine destek olmaya, müşterilerin işini kolaylaştıran ürünler tasarlamaya devam eden Vakıfbank’tan yeni kredi “SKY Limit”. SKY Limit açılımı “Siz Kredinizi Yönetin” şeklindedir. Self servis bankacılık kapsamında sunulan ürün ile aylık geliri belli bir miktarın üzerinde olan müşterilere özel bir limit tanımlanmaktadır. Bu limit sayesinde müşteri istediği zaman, ihtiyaç duyduğu finansman ürününü online olarak karşılayabiliyor.

Vakıfbank’tan Yeni Kredi SKY Limit Kapsamında Faiz Oranı Yüzde 1,17!

Vakıfbank müşterilerine yeni ürünler sunmaya devam ediyor. Bankanın sunduğu yeni ürün SKY limit ile müşteriler ihtiyaç duydukları anda kredilerini online olarak kullanabilmektedirler. Self servis bankacılık kapsamında aylık geliri belli bir meblağın üzerinde olan müşterilere tanımlanabilen SKY limiti müşterileri, ihtiyaçlarına göre, isteklerine göre ek hesap, kredi kartı yahut ihtiyaç kredisi gibi farklı alanlara dağıtarak kullanabilirler. Bahse konu limit Vakıfbank Mobil ya da Vakıfbank şubeden de kullanılabilmektedir.

Bankanın yeni ürünü hakkında açıklamalarda bulunan Vakıfbank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih Vbanko Çek’in ardından SKY Limit ile ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam ettiklerini belirtti. Yeni ürünle birlikte ertelenen ihtiyaçların karşılanacağını ve piyasanın hareketleneceğini düşündüklerini deklare eden Üstünsalih, ilgili kredi ürününden geniş bir kesimin yararlanacağını söyledi. Üstünsalih “müşterilerimize limitinizi biz belirliyoruz siz kredinizi yönetin” dediklerini açıkladı.

Vakıfbank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih SKY Limit ile ilgili detayları açıkladı. Aylık geliri bir miktarın üzerinde olan müşterilere çalıştıkları kurum ile buralardaki gelir ve unvanına göre özelleştirilmiş geniş limitler oluşturulduğunu deklare etti. SKY limitin minimum yüzde 10’unu ek hesap olarak tanımladıklarını açıklayan Üstünsalih, SKY limit kapsamında azami vadenin 60 ay olarak belirlendiğini söyledi. 3 ay ile 60 ay arasında vadelendirme imkanı bulunan kredi ürünü kapsamında piyasa koşullarına göre avantajlı yüzde 1,17 gibi bir faiz oranı uygulanıyor.

Vakıfbank Vibi hakkında merak ettikleriniz için buraya göz atabilirsiniz.