Vakıfbank Ortak ATM Para Çekme Ücreti 2021

Vakıfbank Ortak ATM Para Çekme Ücreti 2021

3 Ocak 2021 0 Yazar: Şerife Uslu

Vakıfbank müşterileri ülke çapında yüzlerce Vakıfbank şubesi ve 4 binden fazla Vakıfbank ATM’si sayesinde bankacılık işlemlerini kolayca gerçekleştirebilmektedirler. Bununla birlikte acil durumlarda Vakıfbank müşterilerinin diğer banka ATM’lerini kullanmak durumunda kalmaları dahilinde ortak ATM masrafı ile karşı karşıya kalacaklarını bilmeleri gerekmektedir. Yahut diğer banka müşterileri Vakıfbank ortak ATM’lerini kullanmak durumunda kalabilmektedirler. Vakıfbank ortak ATM ücreti, müşterinin ortak ATM’de yaptığı işleme göre farklılık göstermektedir. Vakıfbank Ortak ATM Para Çekme Ücreti 2021 başlıklı haberimizde detayları inceleyelim…

Vakıfbank ortak ATM ücretleri ile ilgili bilgi vermeden önce şu noktaya temas etmekte yarar var. Zira bu nokta pek çok kişi tarafından yanlış bilinmektedir. Ortak ATM masrafı, bahse konu ATM’nin bağlı bulunduğu banka tarafından değil, müşterinin sahibi olduğu banka kartı ya da kredi kartı mülk sahibi banka tarafından tahsil edilmektedir.

Vakıfbank Ortak ATM Masrafları! Vakıfbank Ortak ATM Para Çekme Ücreti 2021

Vakıfbank ortak ATM masrafları müşterinin yaptığı işleme göre değişmektedir. Vakıfbank ortak ATM para çekme masrafı farklı iken, Vakıfbank ortak ATM bakiye görüntüleme masrafı da farklıdır.

Vakıfbank ortak ATM para çekme işleminde; 350 TL’ye kadar olan para çekme işlemi için 5,00 TL + BSMV masraf tahsil edilmektedir. Vakıfbank ATM limitleri ve Vakıfbank ATM para çekme limiti ile ilgili olarak da buradaki yazımıza göz atabilirsiniz.

Vakıfbank ortak ATM para çekme işleminde; 350 TL ve üzeri işlemler için, çekilen miktar üzerinden yüzde 1 + 2 TL + BSMV masraf tahsil edilmektedir.

Vakıfbank banka kartı ile bakiyenizi ortak ATM’den öğrenmek için ise işlem başına 1 TL + BSMV masraf tahsil edilmektedir. Vakıfbank’ın anlaşmalı olduğu bankalar ortak ATM ücreti tahsil etmemektedir. Bu bankalar haricinde yukarıdaki masraflar müşteriden tahsil edilmektedir.