QNB Finansbank Ortak ATM Masrafları 2021

QNB Finansbank Ortak ATM Masrafları 2021

3 Ocak 2021 0 Yazar: Şerife Uslu

QNB Finansbank sürekli artan şube sayısı ve ATM sayısı ile dikkat çeken, müşterilerine en kaliteli hizmeti en hızlı sürede vermeye gayret gösteren bankalar arasında yer alıyor. QNB Finansbank ortak ATM hizmeti ile de vatandaşların işlerini kısa sürede halletmelerine yardımcı oluyor. QNB Finansbank ortak ATM masrafları 2021 konusunda yazımızda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

QNB Finansbank Ortak ATM Masrafları 2021

QNB Finansbank Ortak ATM Para Çekme Masrafı

QNB Finansbank ortak ATM hesaptan para çekme masrafı; çekilen tutarın yüzde 1,15’i + 1,04 TL + BSMV olarak belirlenmiştir. QNB Finansbank kimin ve QNB Finansbank ortaklık yapısı nasıl buradan göz atabilirsiniz.

QNB Finansbank ortak ATM Encard’la hesaptan para çekme masrafı; çekilen tutarın yüzde 1,15’i + 1,04 TL + BSMV olarak tayin edilmiştir. Bunun yanı sıra; ay içerisinde QNB Finansbank Encard ile ortak ATM’lerden 1 ay içerisinde 500 TL altı para çekme ücreti 2 kezle sınırlı kalmak kaydı ile yoktur. Ortak ATM 500 lira üzeri para çekme masrafı ise yukarıda belirttiğimiz şekildedir.

QNB Finansbank Ortak ATM Bakiye Sorgulama Masrafı

  • QNB Finansbank ortak ATM hesap bakiye sorgulama masrafı 0,27 TL olup BSMV hariçtir.
  • QNB Finansbank ortak ATM Encard bakiye sorgulama masrafı 0,27 TL olup BSMV hariçtir.

QNB Finansbank Ortak ATM Para Yatırma Masrafı

  • QNB Finansbank ortak ATM para yatırma masrafı; yatırılan tutarın yüzde 1,15’i + 1,04 TL + BSMV olarak tayin edilmiştir.
  • QNB Finansbank ortak ATM Encard’la hesaba para yatırma masrafı; yatırılan tutarın yüzde 1,15’i + 1,04 TL + BSMV olarak tayin edilmiştir.

QNB Finansbank Ortak ATM Encard Şirketim İşlem Masrafları

QNB Finansbank ortak ATM Encard Şirketim hesaptan para çekme masrafı çekilen tutarın yüzde 1,15’i + 1,04 TL + BSMV olarak tayin edilmiştir. Bunun yanı sıra; ay içerisinde QNB Finansbank Encard ile ortak ATM’lerden 1 ay içerisinde 1000 TL altı para çekme ücreti 2 kezle sınırlı kalmak kaydı ile yoktur. Ortak ATM 1000 lira üzeri para çekme masrafı ise yukarıda belirttiğimiz şekildedir.

QNB Finansbank ortak ATM Encard Şirketim hesaba para yatırma masrafı yatırılan tutarın yüzde 1,15’i + 1,04 TL + BSMV olarak tayin edilmiştir.

QNB Finansbank kimin ve QNB Finansbank ortaklık yapısı nasıl buradan göz atabilirsiniz.